Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Návody na nastavenie fór nájdete v téme Novinky a oznamy > Oznamy administrátora > Fórum FAQ. :batch:

Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Slavcon  (Read 5232 times)

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Slavcon
« Reply #8 on: June 08, 2009, 09:58:33 pm »

je to strasne zlate, pobavilo :)
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Xaron

  • Posts: 78
  • Sine amore, nihil est vita..
Re: Slavcon
« Reply #7 on: June 08, 2009, 09:24:41 pm »

Kedze na SC questbook mi nejako pridavat nejde a neviem ci sa ku vam uz donieslo:
http://www.youtube.com/watch?v=Ik89x8GaYsI
(s Tvorby clenky pp.com Morganely;)
Logged
"Aliqius callidus de caelum, degenero contendo mei"


"I amar prestar aen.Han mathon ne nen, han mathon ne chae, a han noston ne
'wilith..."

poppy

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 517
Re: Slavcon
« Reply #6 on: April 28, 2009, 12:08:57 am »

ked viac slov, tak viac slov... na tohtorocnom SlavCone som bola len asi na styroch prednaskach a dvoch workshopoch a vsetky boli super :)
Frantiska Vrbenska je uzasna mudra dama, ma moj obdiv. V case ked skoncila jej prednaska, respektive ked mala skoncit :) sa s nami presunula do druhej budovy a tak sme boli "s rusalkou v posteli" az do druhej v noci :)
manweho (prevazne improvizovana ;)) hobitia prednaska vedena formou dialogu s publikom bola tiez velmi zabavna a hlavne poucna ;) :D :)
workshopy posobili osviezujuco, clovek ako ja nevydrzi dlho sediet na zadku a pocuvat, rada nieco robim = dalsie +
a vecerny program nemal chybu... na Aratorn Aspis som pozerala v nemom uzase :)   ++++

pre mna asi najviac znamena pohodova a priatelska atmorfera, citila som sa naozaj super aj ked som sedela na registracke alebo s Dandy a Fritzom v stanku. tazka pohoda ;) bavilo ma aj kreslenie sipok na chodniky (i ked som z toho mala cely vikend strasnu svalovicu :D) a priprava pred conom a upratovanie po cone. este aj toaletny papier som roznasala s radostou :D (vzdy ked som videla ze nie je). neviem, ci sa mi to len zdalo, ale mam pocit, ze kam som prisla sa na mna ludia usmievali a boli strasli mili. takto dobre som sa za tie tri roky, co som v blave este necitila... orgovia - STRASNE VAM DAKUJEM (a prepacte, ze som nepomahala viac :( ) a ostatnym paliciam a pomocnikom tiez dakujem :D
« Last Edit: April 28, 2009, 01:04:05 am by poppy »
Logged
I'm not totally useless. I can be used as a bad example

You never know hov strong you are until being strong is the only choice you have.

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: Slavcon
« Reply #5 on: April 27, 2009, 10:35:48 pm »

a keby ste to dali aj do rozvitejsich viet (napr.: pacilo sa mi na SlavCONe to a to???), pripadne otazky, staznosti atd?
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

Menelya

  • Posts: 42
  • Parallel Dreams
Re: Slavcon
« Reply #4 on: April 27, 2009, 09:30:21 pm »

AJ mne sa veeeľmi páčilo. Vynikajúca akcia  - na tento víkend nikdy nezabudnem! :-) Ďakujeeeem všetkým!!
Logged
Beltane Fire Dance

poppy

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 517
Re: Slavcon
« Reply #3 on: April 27, 2009, 07:30:58 pm »

nezaujato hlasim, ze sa mi straaaaasne pacilo :D
Logged
I'm not totally useless. I can be used as a bad example

You never know hov strong you are until being strong is the only choice you have.

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Slavcon
« Reply #2 on: April 27, 2009, 07:26:32 pm »

dakujeme.
a tiez nahodnych okoloiducich vyzyvame, ze tu sa nam mozu vyjadrovat a debatovat s nami o sc
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

Zaraky

  • Posts: 3
Slavcon
« Reply #1 on: April 27, 2009, 07:05:46 pm »

hello no adresoval by somstvo toto ludom ktorý boli na slavcone teda spoločentvo tolkiena :P že pokial by bolo možno ohlásili by sa tu O:-)
Logged
Pages: [1]   Go Up
 

Page created in 0.047 seconds with 23 queries.