Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Návody na nastavenie fór nájdete v téme Novinky a oznamy > Oznamy administrátora > Fórum FAQ. :batch:

Pages: [1] 2 3 ... 6   Go Down

Author Topic: problémy s ICQ  (Read 29584 times)

Faramir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 194
Re: problémy s ICQ
« Reply #86 on: February 21, 2009, 04:33:40 pm »

Ja mam ICQ 6.5 a nejake problemy som zatial s nim nemal :D
Logged

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: problémy s ICQ
« Reply #85 on: February 21, 2009, 12:47:57 pm »

ale normalny klient nema antispam, co zase miranda ma :) cize pre bezneho BFU sa nebezpecne linky ani nezjavia. Ale samozrejme, system bez antiviraku priam krici aby bol dodrbany. :)
Logged

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: problémy s ICQ
« Reply #84 on: February 21, 2009, 11:15:43 am »

Ono aj normalny klient s tym nema problem, pokial neklikas na linky o ktorych nic nevies...
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: problémy s ICQ
« Reply #83 on: February 21, 2009, 10:19:17 am »

Nechat prebehnut systemom antivirus? http://www.personalfirewall.comodo.com/
Nepouzivat normlaneho klienta ale nieco rozumenjsie? http://www.qip.sk/ http://www.wpmp.vyrobce.cz/
Logged

keygin

  • Posts: 1
Re: problémy s ICQ
« Reply #82 on: February 20, 2009, 11:39:33 pm »

Je tu niekto, kto by mi vedel pomôcť s icq????

Kamoška tam má nejaký vírus zrejme, posiela to od nej link na smile neviem čo a spúšťa sa to automaticky, rozošle to ludom v jej zozname, aby si na to tiež klikli, jej sa znemožní práca tým pádom na icq a tí ostatní to dostávajú a ked si na to klikne, tiež to chytí. Neviem ako to odstrániť z jej compu. Neviete mi niekto poradiť? Dakujem
Logged

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: problémy s ICQ
« Reply #81 on: July 21, 2008, 12:11:57 pm »

Spusti, jak som nainstaloavl icq 6, jebabralo sa to, reinstalol na icq 5.1, spustil maly patchik a ficim...
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: problémy s ICQ
« Reply #80 on: July 21, 2008, 12:08:34 pm »

Shadow: mfp, centerim mi bezi nonstop na serveri ako nic :D
Logged

Depres

  • 7/6
  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 856
  • Servant of Sauron.
Re: problémy s ICQ
« Reply #79 on: July 21, 2008, 12:07:35 pm »

neviem ci nahodou ta teraz uz jednoducho nepusti nainstalvoat si ICQ 5.1 .. sa mi vidi ze ta to donuti mat 6ku
Logged

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: problémy s ICQ
« Reply #78 on: July 21, 2008, 12:03:51 pm »

Nainstaluj si 5.1 :D
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: problémy s ICQ
« Reply #77 on: July 21, 2008, 11:28:08 am »

No neviem, ja som si zo zufalstva a nutnosti vybavovat nainstaloval ICQ6 a okrem toho, ze mam teraz natvrdo nejaku hlasku v statuse a nedokazem ju dat do prec, tak navyse sa skoro nikdy nedokazalo pripojit :P fakt skvely original soft :P
Logged

Miku

  • Posts: 20
Re: problémy s ICQ
« Reply #76 on: July 17, 2008, 01:50:49 pm »

Ak ti vadi ze icq ti zabera tolko mega, si daj radsej qip. Je celkom fajn, sice ho pouzivam len v skole. Doma som uz zvyknuty na stare dobre pohodlne icq  :)
Logged

Nenwen

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 742
  • Untouchable
Re: problémy s ICQ
« Reply #75 on: July 17, 2008, 01:37:25 pm »

qip je fajn... podoba sa na icq, len si musis ponastavovat veci co chces, a pripadne doinstalovat slovencinu, ci iny jazuk... bo primarne je len anglina a rustina... a tiez skiny si mozes pomenit, a proste stiahnes nainstalujes a ficiiis :D
Logged
All dogs have four legs.
My cat has four legs.
Therefore my dog is a cat.

Menelya

  • Posts: 42
  • Parallel Dreams
Re: problémy s ICQ
« Reply #74 on: July 17, 2008, 01:24:37 pm »

Fiha, az teraz som si vsimla, ze mi ICQ 6 zabera v pocitaci skoro 50 mega!!!...To je sila, podla mna. Netusila som, ze to take velke....a potom, ze preco mam taky zbrzdeny book  :D..Lenze z tychto veci som ja taka lamka a aj by som presla na QIP, ale prakticky nic o nom neviem. No pocula som akurat take veci, ze je lepsi ako ICQ....Mate s tym niekto nejaku skusenost?...Vazne je QIP lepsie ako ICQ, alebo je to len dalsi kec? :-\
Logged
Beltane Fire Dance

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: problémy s ICQ
« Reply #73 on: July 16, 2008, 11:22:56 pm »

S tym mam zase ja skusenosti, ze ked ma niekto original icq, ide vsetko hladko. akonahle sa snazim nieco poslat niekomu s nejakym inym klientom, je problem... ale tiez nie vzdy
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Menelya

  • Posts: 42
  • Parallel Dreams
Re: problémy s ICQ
« Reply #72 on: July 15, 2008, 03:03:59 pm »

Nehovorim, ze sa mi to stava casto, ale skratka ked som mala stare ICQ, nestavalo sa mi to vobec. Odkedy mam 6-ku, zoparkrat sa mi stalo, ze som pisala spravu (tomu, komu som chcela), ale poslalo ju niekomu inemu. Teraz sa mi to uz nestava, uz s tym viem vybabrat, len mam proste svoj nazor a ten, ze to predtym mi vyhovovalo viac. A najma, co sa tyka posielania a prijimania suborov.
Logged
Beltane Fire Dance
Pages: [1] 2 3 ... 6   Go Up
 

Page created in 0.041 seconds with 22 queries.