Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:drink: STretko v Košiciach bude, keď sa dohodneme. Ďalšie detaily nájdete v príslušnej téme. :saruman: :nazgul: :eye: :balrog: :orc: :urukhai:

Pages: [1]   Go Down

Author Topic: AoE  (Read 5758 times)

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: AoE
« Reply #12 on: June 11, 2008, 12:01:48 pm »

Shadow: momentalne nehulim nic... momentalne ficim na kooooookse...

ale odbiehame od temy...

ktora rasa je podla vas najvyhodnejsia v AoE2?
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: AoE
« Reply #11 on: June 11, 2008, 12:00:17 pm »

tak to si asi nehral tu istu hru ako vacsina sveta alebo by ma fakt zaujimalo co to hulis za shit...
Baldurs gate je rpg zo starej skoly, asi najhutnejsie ake som zatial mal moznost hrat....
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: AoE
« Reply #10 on: June 11, 2008, 11:58:32 am »

trosku bojova s prvkami RPG ale predsa len strategia...
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

morgoth

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 1 196
    • Angband, home of Morgoth
Re: AoE
« Reply #9 on: June 11, 2008, 11:57:36 am »

Tiez by ma to zaujimalo :D
Logged

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: AoE
« Reply #8 on: June 11, 2008, 11:57:19 am »

Odkedy je baldurs gate strategia? :o
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: AoE
« Reply #7 on: June 11, 2008, 11:53:05 am »

jednotku som nehral, dvojka je pre mna posvatne tabu, na ktore mi nesmie nikto siahnut a nedajboze to skritizovat a trojka sa mi nepaci, lebo sa mi az napadne podoba na ine strategie typu Baldurs Gate, Warcraft III a dalsie...
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

Faramir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 194
Re: AoE
« Reply #6 on: June 10, 2008, 09:54:44 pm »

Hral som AOE1 aj dvojku,trojka sa mi vobec nelubila,lepsie povedane nepaci sa mi ta doba.
U mna je kral strategii Battle for middle earth 2,ktory stale neviem zohnat???
nema ho nahodou nekdo?
Logged

morgoth

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 1 196
    • Angband, home of Morgoth
Re: AoE
« Reply #5 on: June 10, 2008, 06:56:15 pm »

Kedysi som hraval AoE1, to bola haluz :)
Ale bez cheatov... S nimi to predsa nemoze cloveka bavit :) Nehovoriac o tom, ze sa to vobec nenauci hrat. :P
Logged

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: AoE
« Reply #4 on: June 10, 2008, 06:08:02 pm »

saraceni su celkovo fasa, su mi strasne sympaticki. AoE sa mi uplne rata to ako sa menia budovy, ale na druhu stranu misie boli na mna dost tazke, tak som nejak sklzla k cheatom, a ked ti na nepriatelovu zakladnu nabehne desat modrych auticok a zacnu ho bombardovat takou intenzitou,ze brana padne za 2 minuty... no na prvy krat je to dobry pocit ale prestalo ma to bavit.
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: AoE
« Reply #3 on: June 10, 2008, 04:11:26 pm »

uff to je warhammer...

to ja nemusim...

ja som skor na budovatelske strategie a tiez aj take mixovane, ako napr. AoE. Inac zistil som, ze saraceni maju asi najkrajsie budovy...
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: AoE
« Reply #2 on: June 10, 2008, 01:06:53 pm »

Ja ti newim, nikdy ma to nebavilo
Aler momentalne zhanam protihraca do dawn of war dark crusade :D
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
AoE
« Reply #1 on: June 10, 2008, 11:39:38 am »

Age of Empires

Hra to este niekto?? ja som znova zacal drvit tuto legendarnu strategiu (AoE2AoK)...
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.
Pages: [1]   Go Up
 

Page created in 0.048 seconds with 23 queries.