Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:drink: Najbližšie STretko v Bratislave bude, keď sa dohodneme. Ďalšie detaily nájdete v príslušnej téme. :aragorn: :legolas: :gimli: :gandalf: :frodo: :sam: :saruman: :galadriel: :glum:

Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Tuning, overclocking a tak (veselo aj vážne)  (Read 6487 times)

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Tuning, overclocking a tak (veselo aj vážne)
« Reply #6 on: June 19, 2008, 04:05:49 pm »

nenapadlo ma kam inam..
takze, ak niekto nahodou vyradujete/  prerabate komp a mate navyse nejaku funkcnu ddr 2  ramku, hlasim sa ako jej novy majitel (samozrejme, podla toho o aky kusok pojde, som ochotna "darcu" ocenit
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
« Last Edit: December 14, 2007, 12:51:20 pm by Ramgad »
Logged

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Re: Tuning, overclocking a tak (veselo aj vážne)
« Reply #4 on: October 22, 2007, 08:27:19 am »

Hádžem pár obrázkov z našej Linux DataRescue session z minulého utorka, páč sa mi Shade začína vyhrážať násilím...
Obrázky dokumentujú stiesnené priestory Session-y (obr. 1) a tiež aj majstrovstvo účastníkov pri zapájaní takých detailov ako kábel od klávesnice (obr.2).
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.

Fealiath

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 467
  • Čierny kapitán
    • Slovenská Tolkien wikia
Re: Tuning, overclocking a tak (veselo aj vážne)
« Reply #3 on: September 23, 2007, 10:13:36 pm »

Ty si ale sikovny clovece :) A fakt, aj ten uzitok, teby by mali navrhnut na Nobelovku za mier :)

BTW, ked uz sme pri vylepsovani PC, moj kamarat ma bratranca zvaneho Eror, ktory je fanatik do overlockingu, pretaktovavania a inych hratok s PC. Priemerna zivotnost najlepsich CD mechanik na trhu, ktore bezne bez problemov vydrzia dlhe roky je unho niekolko tyzdnov, maticne dosky odpaluje na pockanie, disky do niekolkych dni. A aby som nezabudol, minule si zalial bednu od pocitaca do oleja, napojil si na zdroj od PC vianocnu hviezdu a na grafike si moze robit slaninku, volske oci a podobne. Skratka milovnik pocitacov ako sa patri. Vo firme, odkial ma PC su k nemu asi takito  :nazgul: :balrog: :eye: :orc: :urukhai: :saruman: Skratka zakaznik, ktory potesi :)
Logged
Z adrenalínových športov mám najradšej stíhanie termínov odovzdania hotových projektov...

Depres

  • 7/6
  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 856
  • Servant of Sauron.
Re: Tuning, overclocking a tak (veselo aj vážne)
« Reply #2 on: September 16, 2007, 09:06:46 pm »

WOW :D .. nadherna praca a tolko uzitku co z toho plynie  :thumbsup: :thumbsup: :biggrin:
Logged

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Tuning, overclocking a tak (veselo aj vážne)
« Reply #1 on: September 16, 2007, 08:57:21 pm »

Už týždeň sa vám chcem pochváliť s upgradeom, čo som si spáchal na mojom milášškovi Attasámarovi.

Použité sú 2x IO(integrovaný obvod, tiež zvaný aj šváb) MH7400S a 1x MH54S00.

Výsledný efekt upgrade-u je zvýšenie stability operačného systému, vyšší výkon pri renderovaní mlieka a mliečnych produktov, vyššia dojivosť kráv vo východnom Kirgizstane a stabilizácia ceny kumysu (kyslé kobylie mlieko) na juhovýchode Mongolska a následné upevňovanie postavenie Mongolska ako najväčšieho svetového producenta tejto komodity.

Poznámka: Pri uvedenom upgrade nebolo ublíženée žiadnemu zvieraťu, ani švábovi. Zobrazené šváby sa mi podarilo zlikvidovať na jednom z cvičení (ak si dobre pamätám, bol to predmet Senzorové systémy) v zimnom semestri 2006/07.
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.
Pages: [1]   Go Up
 

Page created in 0.062 seconds with 22 queries.