Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Návody na nastavenie fór nájdete v téme Novinky a oznamy > Oznamy administrátora > Fórum FAQ. :batch:

Pages: 1 [2] 3 4 ... 26   Go Down

Author Topic: Technické záležitosti  (Read 128664 times)

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Technické záležitosti
« Reply #372 on: March 23, 2010, 11:05:48 am »

Hmm tak teda neviete, ako to mám vyriešiť, čo? :(
Logged

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: Technické záležitosti
« Reply #371 on: March 23, 2010, 10:18:02 am »

Standardny windows uz hodne davno, tie ostatne sa mi vidi pouzivaju standardne co im ponukne win a tympadom directdraw....
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: Technické záležitosti
« Reply #370 on: March 23, 2010, 09:04:09 am »

a mas nainstalovane vsetky kodeky? lebo ak ti zrovna nejaky mpeg3 chyb, tak sa neni co divit :D

ocujte a odkedy media playeri vyuzivaju DirextX na rendering videa? o.O
Logged

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Technické záležitosti
« Reply #369 on: March 20, 2010, 12:55:37 pm »

Okej Shade, ešte musím dodať, že nie som (l)user, a kodeky mám nainštalované :P ale pokiaľ ma pamäť neklame, spomínané DVD prehrávače ich majú v sebe, takže tam to asi tiež nebude

Sranda je proste tá, že hentu hlášku má vypisovať v prípade, keď sa DirectX nevie dohodnúť s ovládačmi grafiky. U mňa sa evidentne dohodnúť nevedia, lebo mám DirectDraw "not available"... tipujem, že tam bude ten prúser, len neviem, ako to vyriešiť. Ovládače na grafiku nemám totiž najnovšie, pretože keď som si nainštalovala najnovšie, tak ich moja grafická proste nechutne odmietla. Ale určite sú novšie ako tie, ktoré som mala predtým, keď mi DVD prehrávať išli :( už mi chýba fantázia, ako to ďalej riešiť :(
« Last Edit: March 20, 2010, 01:00:34 pm by Ramgad »
Logged

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: Technické záležitosti
« Reply #368 on: March 20, 2010, 12:34:28 pm »

co tak si nainstalovat kodeky? :)
Logged

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Technické záležitosti
« Reply #367 on: March 19, 2010, 11:31:58 pm »

Buruškovia, už mi úplne z toho šibe, ale nejdú mi na kompe prehrávať DVD. Predtým všetko fičalo, ale odkedy som preinštalovala Windows a kúpila nový monitor, žiadne DVD nejde prehrať... to skúšam originálky, ktoré mi inde idú, takže v nich nie je problém. Btw. AVI mi prehrať ide úplne v pohode. Už som vyskúšala aj VLC, WMP, KMPlayer aj InterVideo WinDVD 4. Ale žiaden na to DVD nereaguje, iba ten posledný vypisuje "Create overlay failed. Please lower your screen resolution or color depth and try again." Komp DVD normálne načíta. Nechápem, prečo mi to nejde, skúšala som znížiť rozlíšenie monitoru, ale hentu hlášku to vypisuje stále :o
« Last Edit: March 23, 2010, 12:18:56 pm by Ramgad »
Logged

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: Technické záležitosti
« Reply #366 on: November 19, 2009, 02:37:15 pm »

cranky: toto sa zide aj mne, diky moc :)
lothe: u mna sa najde kde co, zapozicat (kedze to je povacsinov este funkcne) mozem, ale netusim co a kedy, kedze nie je iste, ze v sobotu budem na stretku
Logged

Nenwen

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 742
  • Untouchable
Re: Technické záležitosti
« Reply #365 on: November 19, 2009, 02:30:40 pm »

mozem ti venovat pokazene sluchatka, ale su v brne... teda nedelu sa pripadne ozvi ;)
Logged
All dogs have four legs.
My cat has four legs.
Therefore my dog is a cat.

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Technické záležitosti
« Reply #364 on: November 19, 2009, 01:25:15 pm »

Decká, ak by ste niekto mali doma káble, farebné, biele, hocijaké, ale hlavne aby na nich bolo vidno, že sú od počítača, a akékoľvek iné súčiastky, ktoré sú už asi nepoužiteľné, alebo by ste mi ich boli ochotní požičať nech si z toho spravím šperky a vydekorujem oblečenie a pod... totiž dôvodom je fakultný maškarný ples. ak niečo doma máte, doneste mi to prosím na stretko alebo v sobotu.
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Technické záležitosti
« Reply #363 on: October 05, 2009, 08:05:59 pm »

My márne sa snažiaci máme diagnostické programy :D Ale toto je super, aspoň to mám všetko pokope a rovno to aj sťahujem :thumbsup:
Logged

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Technické záležitosti
« Reply #362 on: October 05, 2009, 07:55:12 pm »

nieco nielen pre ramgad, ale pre vsetkych marne sa snaziacich identifikovat svoj pc
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Technické záležitosti
« Reply #361 on: July 12, 2009, 10:16:20 pm »

poradim - vyber si ten ktory sa ti paci viac :)

No, toto je ten najužší výber, jedným z kritérií bolo aj, ktorý sa mi páči viac. Už mi je úplne jedno, ktorý z týchto dvoch, len som sa chcela ešte poradiť, či brať radšej wifi alebo touchscreen (hlavne tým sa líšia) + vôbec nemám šajn do značiek a či LG je dobrá značka alebo či tamtá Nokia nemá slabú baterku :(
Logged

Depres

  • 7/6
  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 856
  • Servant of Sauron.
Re: Technické záležitosti
« Reply #360 on: July 12, 2009, 09:06:01 pm »

poradim - vyber si ten ktory sa ti paci viac :)
Logged

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Technické záležitosti
« Reply #359 on: July 11, 2009, 11:19:55 pm »

Moja obrovská dilema naberá ešte obrovskejšie rozmery a ak by si niekto našiel čas na mňa a pozrel sa na tieto 2 mobily a pomohol mi vybrať, lebo inak si zuby vytrhám. Som dostupná na všetkých miestach (rozumej fóra, icq, mobil, FB aj osobne)

Nokia 5630 http://www.fony.sk/index.php?podstranka=recenzie&cislo_clanku=886&cislo_kategorie=6
LG KF700 http://www.fony.sk/index.php?cislo_clanku=649&cislo_kategorie=4&podstranka=recenzie

(jo a sú to rozdielne mobily, každý má niečo iné, ale proste je to zatiaľ v tej cene najlepšie čo som našla)
Logged

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Technické záležitosti
« Reply #358 on: June 06, 2009, 01:05:30 pm »

No, za takú chujádu nedám viac ako 66 eur... aj tak to reálne človeku netreba, čím väčší priestor, tým viac nezmyslov, ktoré v živote nevyužije.
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 26   Go Up
 

Page created in 0.123 seconds with 23 queries.