Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:drink: Najbližšie STretko v Bratislave bude, keď sa dohodneme. Ďalšie detaily nájdete v príslušnej téme. :aragorn: :legolas: :gimli: :gandalf: :frodo: :sam: :saruman: :galadriel: :glum:

Pages: 1 2 3 [4] 5 6   Go Down

Author Topic: Vlasy a spol.  (Read 30349 times)

Nenwen

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 742
  • Untouchable
Re: Vlasy a spol.
« Reply #38 on: May 19, 2008, 03:45:10 pm »

neviem ale fialova neni dobra...
Logged
All dogs have four legs.
My cat has four legs.
Therefore my dog is a cat.

Melian

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 675
  • Coffee is my new God
Re: Vlasy a spol.
« Reply #37 on: May 19, 2008, 03:29:07 pm »

pre nu? ty vole nechcela by som byt zla ale nevizera ako .... ehm lahka zena skor s tymi vlasmi?
Logged
...

Alle zusammen... Tanzt das Brot!

Nenwen

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 742
  • Untouchable
Re: Vlasy a spol.
« Reply #36 on: May 19, 2008, 12:37:04 am »

do fialova vlasy sux...
Logged
All dogs have four legs.
My cat has four legs.
Therefore my dog is a cat.

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Vlasy a spol.
« Reply #35 on: May 19, 2008, 12:23:53 am »

Ozaj, ti z vas co poznaju Ciri z Vargaru - ma vlasy nafarbene nacerveno, tak do bordova, a vyzera fakt zle.  :-\
Vlastne, Peppa del Toro z vargarackych piratov zo sc;) takze musite uznat ze inac sexi kocka, ale toto sa jej nevydarilo...
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Melian

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 675
  • Coffee is my new God
Re: Vlasy a spol.
« Reply #34 on: May 18, 2008, 03:06:20 pm »

ahaa tak to som napriklad nevedela ramgadiiik... dik za radu

a poppy restauracia kde padaju vlasy so jedla.....  :bad: :bad: :bad:
Logged
...

Alle zusammen... Tanzt das Brot!

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Vlasy a spol.
« Reply #33 on: May 18, 2008, 12:27:27 am »

Moja kaderníčka povedala, že ak je silný vietor, tak iba v cope, lebo inak sa ti zničia (polámu) vlasy. A keď niekam prídeš, tak ich máš rozpustiť, keď ich chceš mať rozpustené. Oni sa dobre zviazané nezničia, za predpokladu, že nemáš vo vlasoch tú lacnú gumičku (neviem jak to nazvať, proste tie gumičky z gumy).
« Last Edit: May 18, 2008, 06:09:55 am by Ramgad »
Logged

poppy

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 517
Re: Vlasy a spol.
« Reply #32 on: May 11, 2008, 11:01:10 pm »

myslite ze sa vlasy viac nicia v cope alebo rozpustene? :) alebo na tom nezalezi?

(nech to nevyzera ze som tak zalozena na vlasy :) len konverzujem :) )
Logged
I'm not totally useless. I can be used as a bad example

You never know hov strong you are until being strong is the only choice you have.

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: Vlasy a spol.
« Reply #31 on: May 09, 2008, 11:32:31 pm »

a najlepsie je vlasy podstrihnut raz za polroka. nie nejako radikalne, ale tu trosku treba... a potom skutocne dodat vlasom aj material na stavanie (akoze zo stravy :P :D )
To si mam jest vlasy?  :tongue:
Morgoth, ja ti nevim, ale tvoj vyrok postrada urcitu logiku... Respektive, akukolvek logiku, dokonca ani vtipny nieje :P
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

poppy

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 517
Re: Vlasy a spol.
« Reply #30 on: May 09, 2008, 10:14:37 pm »

no samozrejme ... poznam jednu jedalen, kde robia skvely salat s vlasmi ... musis niekedy skusit
Logged
I'm not totally useless. I can be used as a bad example

You never know hov strong you are until being strong is the only choice you have.

morgoth

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 1 196
    • Angband, home of Morgoth
Re: Vlasy a spol.
« Reply #29 on: May 09, 2008, 11:25:24 am »

a najlepsie je vlasy podstrihnut raz za polroka. nie nejako radikalne, ale tu trosku treba... a potom skutocne dodat vlasom aj material na stavanie (akoze zo stravy :P :D )
To si mam jest vlasy?  :tongue:
Logged

Sachmet

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 87
Re: Vlasy a spol.
« Reply #28 on: May 09, 2008, 11:18:46 am »

mno... poppy... mne sa robia lupiny a rychlo mastia vlasy napriklad zo vsetkych samponov okrem pantene... lenze to je to, co davas priamo na hlavu... ak potrebujes nejaky rozcesavac, ten zvycajne davas len na vlasy samotne, neodporucam davat az na pokozku hlavy, lebo je to zbytocne. tak isto aj kondicionery a masky na vlasy... najlepsie je ich dat tak zhruba 5 cm aj viac od korienkov na celu dlzku az po konceky... cize zasadne nie az na korienky. od toho su potom vlasy len zbytocne tazke a rychlejsie mastiace sa.

ad loth> hmmm zehlicka :D ano ano, my zavislacky od zehliciek :D no nic, ja som schopna to cas od casu prezit aj bez nej no  8)

a najlepsie je vlasy podstrihnut raz za polroka. nie nejako radikalne, ale tu trosku treba... a potom skutocne dodat vlasom aj material na stavanie (akoze zo stravy :P :D )
Logged
Keď Boh vymyslel muža, bolo to len preto, aby žena nemala taký jednoduchý život...

Někteří v ostatních rádi budí strach – to jsou hlupáci. Jiní se přes svůj strach nikdy nedokáží přenést – to jsou zbabělci. Všichni ostatní, kteří v sobě (alespoň občas) dokáží hlupáka i zbabělce potlačit, jsou Vládci strachu. Tato vláda se ale vždy týká jenom nás samotných.
R. A. Ericksson

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Vlasy a spol.
« Reply #27 on: May 08, 2008, 11:42:02 pm »

ad farbenie> samozrejme, ze sa nevyznam :D preto pouzivam zarucene klise protiargumenty :D jediny hands-on experience je kamoska, ktora si farbila vlasy snad od 13 a zazili sme si s nou vsetko od nevydarenych ruzovych co mali byt blond s nadychom do hrdzava, cez zdesenie ze sa jej povodna farba zmenila, nadavanie ked presla na cokoladove odtiene a odrastali jej tie vlasky, az po rannu nespokojnost v stane ze tam nema kam zapojit zehlicku do elektriny :D (nie ze by to suviselo s farbenim.)

Ad kucerave a rovne a rozcesavanie> presne. podla toho, ako si vlasy rozcesem a ako mi schnu, potom aj vyzeraju :) ale mne sa pacia ked su vlnite alebo tak, vseobecne to podla mna zavisi na tom co sa danej osobke hodi a paci ;)

No ale ja si aj tak musim s vlasmi nieco radikalne urobit. nechcem... ale pomaly umieraju...a kazde podstrihavanie konci tragicky

Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

poppy

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 517
Re: Vlasy a spol.
« Reply #26 on: May 08, 2008, 10:24:32 pm »

ja som raz skusala Gliss Kur, ale strasne sa mi z neho robili lupiny ... a strihala som sa asi pred mesiacom takto mi nikdy poriadne nenarastu...

mamina pouzovala nejake tonovacie sampony... nejako som si ale nevsimla ze by jej to s vlasmy nieco urobilo :)
Logged
I'm not totally useless. I can be used as a bad example

You never know hov strong you are until being strong is the only choice you have.

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Vlasy a spol.
« Reply #25 on: May 08, 2008, 10:17:26 pm »

Poppy> musíš si tie vlasy podstrihnúť. Ja som si tak nedávno strihla dlhé vlasy skoro po zadok a teraz ich mám po plecia, lebo to už bolo hnusné, tie končeky a lámanie. Inak čo hovorila Sachmet, ten zinok, ono to treba spraviť zvnútra (hej, mám čo hovoriť, ja ovládam teóriu, iba prax nie). A používam Gliss Kur od Schwarzkopfu (Hair Repair), sú rôzne druhy, a myslím, že to pomáha, teda ako prevencia, lebo čo už je rozštiepené, to sa nezlepí, ako to je v tých reklamách.

A čo sa týka farbenia, tak ja som mala na hlave iba tie zmývateľné šampónoidné veci a naposledy červenú. A tá mala taký ohlas, že niekto mi povedal, že to je fasa jak mi to pristane a druhý, že fuj, čo to máš na hlave :-|
Logged

Nenwen

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 742
  • Untouchable
Re: Vlasy a spol.
« Reply #24 on: May 08, 2008, 10:07:40 pm »

 :D
Logged
All dogs have four legs.
My cat has four legs.
Therefore my dog is a cat.
Pages: 1 2 3 [4] 5 6   Go Up
 

Page created in 0.126 seconds with 22 queries.