Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Návody na nastavenie fór nájdete v téme Novinky a oznamy > Oznamy administrátora > Fórum FAQ. :batch:

Pages: 1 [2] 3   Go Down

Author Topic: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?  (Read 16461 times)

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #19 on: May 09, 2008, 12:50:12 pm »

Samozrejme, ja som napriklad zo Zvolena, mame tu aj cloveka z Banskej bystrice, Povazskej bystrice, od Nitry a Zlatych moraviec a tak :) Len bohuzial vychod nas obchadza (aj ked ja som tam viac menej pravidelne :D)
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #18 on: May 09, 2008, 09:20:19 am »

 a da sa dostat do ST aj pre mimobratislavskych??
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

Gotrek

  • Posts: 0
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #17 on: May 05, 2008, 06:40:49 pm »

no dobre budem nad členstvo vemi uvažovať ;)
« Last Edit: October 09, 2009, 12:45:50 am by Ramgad »
Logged

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #16 on: May 05, 2008, 10:29:55 am »

Ja som sa k ST pridala v 14 a momentalne mam 17 :) to len tak pre uplnost.
Ako pise Poppy, ked si raz najdes cas, pridi, ziadna povinna dochadzka ;) sam uz uvidis, ci sa ti bude chciet prist aj nabuduce.
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

poppy

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 517
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #15 on: May 05, 2008, 01:04:53 am »

myslim ze toto zvladnes aj popri kruzkoch :) stretka nie su nijak povinne ;) ja na ne zavitam tiez len zriedkavo (cez smester som zahrabana v knihach - co to trepem, sedim pred kompom :D [hanbim sa, ale bohuzial pracovne], v lete som mimo blavy a tak )
Logged
I'm not totally useless. I can be used as a bad example

You never know hov strong you are until being strong is the only choice you have.

Faramir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 194
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #14 on: May 04, 2008, 09:51:33 pm »

Slovo neclena ST:Oni fakt nehryzu.
Ved pridi tento stvrtok na stretko bo sobotu na majovku
Logged

Gotrek

  • Posts: 0
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #13 on: May 04, 2008, 09:44:23 pm »

gotrek> cakat nemusis.
vecsina z nas v st zacinala vo veku 14-17 rokov (ja 16) a aj momentalne mame par cca 15 rozcnych ludkov
no a co sme?
poviem ti to takto.
 ST je parta ludi. niektori sa poznaju uz 5 rokov, niektori su u nas ani nie rok. v principe sme kamaratski a veseli, ale neprehaname to nasilu. kazdy z nas ma obcas blby den, lebo i my sme ludia.
co nas vsetkych spaja, je pozitivny vztah k fantasy a kazdy z nas cital nieco od tolkiena. niektri skoro vsetko, ini len tie najznamejsie diela. Sme na to ze mame radi knizky hrdi a netajime to
a tiez nas spaja to ze vsetci sme akosi ini nez je priemer.

a aj napriek vsetkym moznym vtipkom na ktore tu narazis, nekuseme, ani inak neublizujeme ludom co maju zaujem nas poznat. ;)

takze, ak si z blavy, tak ja osobne hovorim " prid, rada ta spoznam"
nebol by problem v ST chchem teoreticky byť už ked som bol na minuloročnom slavcone, ale ja mam tych kružkov už teraz jaksik dosť + od septembra chcem skusiť bicie takže neviem neviem.. :(
Logged

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #12 on: May 04, 2008, 09:28:01 pm »

Gotrek: Dal som ti "Potenciálneho", aby si mohol nakuknúť pod pokrievku ST ;-).

Inak to myslím holky celkom pekne povedali... v skratke dondi na stretko, ked uz si z tej bratislavy...
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #11 on: May 04, 2008, 09:21:31 pm »

gotrek> cakat nemusis.
vecsina z nas v st zacinala vo veku 14-17 rokov (ja 16) a aj momentalne mame par cca 15 rozcnych ludkov
no a co sme?
poviem ti to takto.
 ST je parta ludi. niektori sa poznaju uz 5 rokov, niektori su u nas ani nie rok. v principe sme kamaratski a veseli, ale neprehaname to nasilu. kazdy z nas ma obcas blby den, lebo i my sme ludia.
co nas vsetkych spaja, je pozitivny vztah k fantasy a kazdy z nas cital nieco od tolkiena. niektri skoro vsetko, ini len tie najznamejsie diela. Sme na to ze mame radi knizky hrdi a netajime to
a tiez nas spaja to ze vsetci sme akosi ini nez je priemer.

a aj napriek vsetkym moznym vtipkom na ktore tu narazis, nekuseme, ani inak neublizujeme ludom co maju zaujem nas poznat. ;)

takze, ak si z blavy, tak ja osobne hovorim " prid, rada ta spoznam"
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

Gotrek

  • Posts: 0
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #10 on: May 04, 2008, 09:15:29 pm »

Vo veku, myslim, ze priemer je 20? alebo uz aj viac? no proste 20cosi :P
A kolko nas je... povedzme tak 15 ludi sa priemerne zide, clenov je vyse 30, z toho ale zopar z inych koncin Slovenska.

No tak o sebe nieco prezrad aj ty  :D

no takze som 5,5 rokov pod priemerom ST :D už dlhšiu dobu mam silny deficit fantasy a niečo mi hovori že prave ST by to mohlo napraviť :P tak si počkam ešte par rokov :D
« Last Edit: May 05, 2008, 04:09:48 pm by Gotrek »
Logged

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #9 on: May 02, 2008, 11:22:46 pm »

Vo veku, myslim, ze priemer je 20? alebo uz aj viac? no proste 20cosi :P
A kolko nas je... povedzme tak 15 ludi sa priemerne zide, clenov je vyse 30, z toho ale zopar z inych koncin Slovenska.

No tak o sebe nieco prezrad aj ty  :D
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Gotrek

  • Posts: 0
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #8 on: May 02, 2008, 11:07:38 pm »

Nooo. Co ja viem :) viac menej iba keca, niekedy si zahrame nejaku hru, a taaak :)
kolko vas je?a v akom veku?
Logged

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #7 on: May 02, 2008, 11:05:34 pm »

Nooo. Co ja viem :) viac menej iba keca, niekedy si zahrame nejaku hru, a taaak :)
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Gotrek

  • Posts: 0
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #6 on: May 02, 2008, 11:03:30 pm »

noo napis odkial si ;)

z Bratislavy ;)

Z nejakeho praktickeho hladiska to zase neznamena tak vela :)
mas moznost spoznat ludi, ktori maju radi Tolkienove prace a fantasy vseobecne, mozno si pozicat nejake knizky, pokecat. Napriklad v Bratislave mame klubovnu, raz za tyzden stretko a okrem toho sa par nadsencov uci elfstinu. Teraz 10teho maja bude majova Oslava vzniku ST, teda opekacka na Panovej luke, v lete sa urcite cast z nas chysta na nejake larpy (neviem ci ti to nieco hovori alebo naopak sa davno vyznas) a tak :)
jj pojem larp poznam, ale hlavne z teoretickeho a len raz z praktickeho hladiska(to bolo už davnejšie) ...čiže čo sa na tych stretkach robieva?
« Last Edit: May 02, 2008, 11:14:41 pm by Gotrek »
Logged

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Spolocenstvo Tolkiena..čo to je?
« Reply #5 on: May 02, 2008, 11:00:52 pm »

Z nejakeho praktickeho hladiska to zase neznamena tak vela :)
mas moznost spoznat ludi, ktori maju radi Tolkienove prace a fantasy vseobecne, mozno si pozicat nejake knizky, pokecat. Napriklad v Bratislave mame klubovnu, raz za tyzden stretko a okrem toho sa par nadsencov uci elfstinu. Teraz 10teho maja bude majova Oslava vzniku ST, teda opekacka na Panovej luke, v lete sa urcite cast z nas chysta na nejake larpy (neviem ci ti to nieco hovori alebo naopak sa davno vyznas) a tak :)

Ak Gotrekov profil neklame, tak je z Bratislavy :) co je super, pretoze tu nas je najviac. Najlepsie je asi spoznat nas ;)
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007
Pages: 1 [2] 3   Go Up
 

Page created in 0.084 seconds with 22 queries.