Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:drink: STretko v Košiciach bude, keď sa dohodneme. Ďalšie detaily nájdete v príslušnej téme. :saruman: :nazgul: :eye: :balrog: :orc: :urukhai:

Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Down

Author Topic: Vitajte!  (Read 61752 times)

Fealiath

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 467
  • Čierny kapitán
    • Slovenská Tolkien wikia
Re: Vitajte!
« Reply #14 on: September 19, 2007, 03:49:23 pm »

Otazka skor znie, ako sa tam dostanem z Partizanskeho a este k tomu v stvrtok. Sam si odpoviem, ze asi dost tazko. Budem radsej pracovat na prepise pokracovania parodie z rukopisnej formy do elektronickej ako drazdit nasich niecim takymto a riskovat tym zakaz pomaly aj dychania, nie este pristupu k pocitacu.
Logged
Z adrenalínových športov mám najradšej stíhanie termínov odovzdania hotových projektov...

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Vitajte!
« Reply #13 on: September 19, 2007, 03:42:17 pm »

Otazka znie: ukazete sa teda tento stvrtok na stretku? :) v kuriozity cafe by este malo byt... vsak?
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Fealiath

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 467
  • Čierny kapitán
    • Slovenská Tolkien wikia
Re: Vitajte!
« Reply #12 on: September 19, 2007, 03:35:18 pm »

No tak aj ja sa prihlasim k novacikom, aj ked s tym, ze by som tu mal mat fotku vycapenu ako svoj avatar, s tym sa moc nekamaratim, radsej ju sem dam ako link a kto chce, tak na vlstne riziko si ju moze pozriet. Inak, ked uz sme pri tom, aj ja tu poznam nejakych ludi (hehe, to sa mi machruje, ked som bol na Istrocone :) )

http://galeria.panprstenov.com/obrazok-122-30.html

A pokial ide o Tolkiena, tak tam uz tiez nie som novacik, trcim v nom po usi uz nejaky ten rok-dva aj viac.
Logged
Z adrenalínových športov mám najradšej stíhanie termínov odovzdania hotových projektov...

Mithrandir

  • Posts: 2
    • Najcastejsie som online tu
Re: Vitajte!
« Reply #11 on: September 19, 2007, 03:29:25 pm »

Ked najdem nejaku svoju fotku, tak ju sem capnem. Novacik niesom, dokonca by som povedal ze som bol clenom este mozno pred cranky, shadeom a eruom... Ale uz si to bars nepametam :). Holt, staroba...:D
Logged

Aryanna

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 308
Re: Vitajte!
« Reply #10 on: September 19, 2007, 12:31:53 pm »

Fotky ba forum - ja osobne by som si fotku na akekolvek forum dala len velmi nerada...

A ci som novacik alebo nie, to neposudzujem, asi skor hej. Ale Tolkiena zboznujem a cast ludi tu aj poznam...  :arwen:

A drobne ciselka alias pocty postov - no, nie vzdy pocet postov hovori realisticky o tom, ako dlho tu clovek je, alebo ci je novacik alebo nie... cize Eru, ja by som povedala, ze sak nech to sem pokojne aj pisu, ved to nikoho neuhryzne...  :kitty:

A to ze je to tu pre novacikov - no, keby sme sem prisli len my tak je nam to zvycajne na 2 veci asi tak... cize vediet, ze kto tu novacikom je a kto nie neuskodi... :) cize ak sa tu aj ohlasia sluzobne starsi... :) tak to len pomoze... podla mna
Logged
mnau!

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Vitajte!
« Reply #9 on: September 19, 2007, 11:45:25 am »

No hej, ale hlavne pre ludi z Istroconu, ktori nas uz videli, tak nech si nas zaradia :)

nie, ani ja nie som novacik. aj ked som jeden z najnovsich clenov.  ;)
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Boromir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 501
  • Temný pán 13/6 (Čo sa budem pretvarovať)
Re: Vitajte!
« Reply #8 on: September 19, 2007, 11:41:42 am »

Hm, tie fotky... Ja si napriklad nikdy nedam fotku na forum. Ja na vsetkych vyzeram dokonca este horsie ako v reale. A navyse ma podla mna akesi caro, ten okamih, ked cloveka poznas z for ale nie nazivo a potom ho po nejakom polroku stretnes naozaj. 
Logged
Haluzné nápisy na tričká.

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Vitajte!
« Reply #7 on: September 18, 2007, 04:01:26 pm »

Mna teraz napadlo> pra novacikov pripajam jednu mozno zaujimavu informaciu:
toto forum ma rozne levely pristupnosti. neiktore fora vidite bez registracie, ine vidite hned po zaregistrovani a na tie dalsie musiet byt "zaradeni" do urcitej skupiny.
jednou z takychto skupin je napr senat ST, ktory tvoria clenovia st, ktori maju napr ako jednini pravo hlasovat v zavaznych rozhodnutiach tykajucich sa oz.

inym levelom je "potencionalny  clen" tento rank sa prideluje na zaklade
1. uvazenia vedenia
2. tym, ze sa clovek realne zjavi a ukaze sa ako ST positiv
3. tym ze ma zaujem o clenstvo ale este nie je clen
« Last Edit: September 19, 2007, 12:40:10 pm by Crankia »
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Vitajte!
« Reply #6 on: September 18, 2007, 03:45:42 pm »

Ja som koláčik.

A ten nápad s reálnou fotkou sa mi neľúbi, ja mám iba také vážne fotky na občianske a oznamká, kde vyzerám príliš dobre a ľudia by potom závideli... Nemám žiadnu so špicatými ušami :galadriel: :(
Logged

morgoth

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 1 196
    • Angband, home of Morgoth
Re: Vitajte!
« Reply #5 on: September 18, 2007, 03:41:40 pm »

Realna fotka je fajn napad :)

EDIT: A ani ja niesom novacik :P
Logged

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: Vitajte!
« Reply #4 on: September 18, 2007, 03:04:17 pm »

Cranky: Co sa tyka real fotiek mam zakerny plan ktory mi vsak zrusi Eru, bo sa mu to nebude chciet kodit :-P
a btw. ani ja nie som novacik :D
Logged

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Vitajte!
« Reply #3 on: September 18, 2007, 02:47:50 pm »

vyborne. ja by som inak navrhla, cisto na baze dobrovolnosti, pridat si ako ikonku, tuto v profile, svooju realnu fotku. aspon na nejaky ten den. a to aj starym aj novym clenom, mozme sa troska spoznat, a predstavit tym co nas nepoznaju.
a inak, ja som cranky a nie som novacik :D
« Last Edit: September 18, 2007, 03:04:39 pm by Crankia »
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

Faramir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 194
Re: Vitajte!
« Reply #2 on: September 18, 2007, 02:37:16 pm »

Moje meno je Faramir ,som v pokrocilem stadiu prstenofilie,tolkienom sa zaoberam asi tak 4roky
« Last Edit: June 09, 2009, 10:39:56 pm by Faramir »
Logged

draugwen

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 224
Vitajte!
« Reply #1 on: September 18, 2007, 02:29:56 pm »

Táto téma je tu pre všetkých, ktorí na tieto fóra zavítajú po prvý krát.

Môžete sa tu predstaviť, niečo o sebe povedať, opýtať sa na to, čo Vás zaujíma a trápi.

P.S. Nebojte sa, nehryzieme ;)
  
« Last Edit: August 12, 2010, 01:31:39 pm by Eruantalon »
Logged
Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Up
 

Page created in 0.131 seconds with 22 queries.