Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:drink: STretko v Košiciach bude, keď sa dohodneme. Ďalšie detaily nájdete v príslušnej téme. :saruman: :nazgul: :eye: :balrog: :orc: :urukhai:

Pages: 1 ... 3 4 [5]   Go Down

Author Topic: History of Middle-earth  (Read 28065 times)

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: History of Middle-earth
« Reply #4 on: September 05, 2007, 12:16:04 pm »

Lenže v Brlohu sú vyššie ceny ako v iných kníhkupectvách (po 10% zľave na ISIC :P )... aj keď by sa dala vybaviť zľava na hromadný odber, nie? :D
Logged

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Re: History of Middle-earth
« Reply #3 on: September 05, 2007, 12:12:47 pm »

No... isto maju lepšie kontakty ako my. Ale napriklad na ich webe som HoMe nenašiel...
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.

Melian

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 675
  • Coffee is my new God
Re: History of Middle-earth
« Reply #2 on: September 05, 2007, 12:00:18 pm »

no ak by niekto chcel HoMe tak by sa to podla mna dalo aj objednat cez Brloh nemyslite?
Logged
...

Alle zusammen... Tanzt das Brot!

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
History of Middle-earth
« Reply #1 on: September 05, 2007, 10:56:55 am »

Našla som niečo o History of Middle-earth, aby sa vedelo, aké boli novšie vydania, aj keď je v tom zmätok.

Najnovšie čo je, a čo ste mali možnosť vidieť aj v Brlohu, je vydanie od HarperCollins v 2002. Je to paperback, na obálke ilustrácie od Johna Howa. Je to 12 dielov + ešte k tomu sa vydal The History of Middle-earth Index (paperback tiež s JH), ktorý som však nevidela nikde.


Ďalej Harper Collins vydal HoMe v 3 zväzkoch (1-5, 6-9, 10-12 - zdá sa, že bez indexu). Tiež rok 2002, ale hardback bez ilustrácie na obálke.


Len tak pre zaujímavosť, v Univerzitnej knižnici v BA majú 3. diel (The Lays of Beleriand) z 1985. Ale ten sa kúpiť nedá :P

Jo a ceny nepoviem, lebo sa v tom ani za mak nevyznám, na Amazone som pozerala, videla som nejaké od 11 až po 20 dolárov za kus...
Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5]   Go Up
 

Page created in 0.081 seconds with 22 queries.