Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:drink: STretko v Košiciach bude, keď sa dohodneme. Ďalšie detaily nájdete v príslušnej téme. :saruman: :nazgul: :eye: :balrog: :orc: :urukhai:

Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Down

Author Topic: Kostymy nielen od Cranky  (Read 50382 times)

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Re: Kostymy od Cranky
« Reply #5 on: July 18, 2007, 12:10:04 am »

Mám objednávočku. Pecúchovia mi dodali kapku úzke puzdro na luk, tak potrebujem urobit nové (imho to bude skorej ako opäť ich otravovať...). Látku (vieš aká je u masa na puzdre... niečo podobné bych rád. ale ak bude kapku jemnejšia, neurazím sa...) som bol dneskaj obzerať v Anjelovi (tam to poznám :-P), čo-to bolo, aj keď nie úplne ideálne. Ak máš nejaký lepší obchod, povedz a môžme tam skočiť (prípadne len jeden z nás - dle dohody)
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Kostymy od Cranky
« Reply #4 on: July 06, 2007, 09:47:51 pm »

Cranky, aby som nezabudla, chcela som sa aspon porozpravat o stihu nohavic. Tie si necham usit aj inde, ak by si toho mala vela, alebo sa rada obratim na teba, ak budes mat cas a chut. :)
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Re: Kostymy od Cranky
« Reply #3 on: July 06, 2007, 09:30:09 pm »

na uvod latkovy obal na puzdro na sipy. puzdro mas u maca, takze s velkostou neni problem. latka nejaka taka "true living history", mozno nieco ako ma maco na puzdre na luk
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: Kostymy od Cranky
« Reply #2 on: July 06, 2007, 08:38:06 am »

Hmmm krenkisek, tiez by som ta vy/zneuzil :) Blizsie info dodam bud osobne alebo cez ICQ, co bude skorej.
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Kostymy nielen od Cranky
« Reply #1 on: July 05, 2007, 05:24:38 pm »

Takze, kedze ma v robote tak troska zapalili, zrusili mi nejake smeny a vytvorili mi tym volny cas, mozem sa opat venovat zinnosti "tvorba a poradenstvo pri vytvarani kostymov"
preto tu zakladam svoju "sukromnu" temu, kde sa mozete  hlasit, ak mate o nieco zaujem a ja zas budem pisat,  ze kolko ludi je u mna v poradovniku, voci komu mam ake podlznosti a kto ma ake podlznosti voci mne.

kedze moja krajcirska cinnost je za ozaj velmi ludove ceny, vyhradzujem si plne pravo:
1. odmietnut objednavku
2. vyjadrit svoj nazor a namietky k objednavke
3. zaradit objednavku do poradovnika na lubovolne miesta podla vlastneho uvazenia.
4. obtazovat zakaznika skuskami a ziadostami o vyjadreniejeho nazoru. v pripade ze zakaznik nevyuzije  skusanie a konzultacie, nenesiem zodpovednost za kvalitu a sposob vyhotovenia konecneho vyrobku
5. na svoju pracu poskytujem zaruku 1 rok. Nenesiem zodpovednost za chyby materialu a chyby sposobene nespravnym pouzivanim vyrobku
6. odstupit od objednavky, bez potreby argumentacie. pri odstupeni objednavky vratim zakaznikovy vsetok material za ktory si zaplatil

dalej. k dnesnemu dnu, evidujem tiedo zakazky:
JA- speci kostym - do thordanu
Maco- komplet kostym- do thordanu
Loth- tunika- do eronisu
nenwen- pomoc s kostymom vlka- do fenixu
nenwen- halenka- do thordanu
shaade- tunika - do eronis
masko- tunika - do eronis
eru- ?




Modovia> podla uvazenia temu , ak to pokladate za potrebne, presunte, pripadne vytvorte child board na kostymy a strcte tuto temu tam
« Last Edit: September 19, 2007, 09:16:13 pm by Crankia »
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.
Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Up
 

Page created in 0.049 seconds with 22 queries.