Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Návody na nastavenie fór nájdete v téme Novinky a oznamy > Oznamy administrátora > Fórum FAQ. :batch:

Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...  (Read 6627 times)

Melian

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 675
  • Coffee is my new God
Re: Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...
« Reply #11 on: February 23, 2009, 10:05:49 pm »

neviem preco mne ten trailer na Born of Hope imponuje... paci sa mi ako je to spravene i ked to usmudlane dieta... co ja vam viem... moc emocne
Logged
...

Alle zusammen... Tanzt das Brot!

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Re: Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...
« Reply #10 on: February 22, 2009, 11:40:07 pm »

The hunt for gollum.
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...
« Reply #9 on: February 22, 2009, 11:32:59 pm »

zabite ma ale co je th4g?
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Re: Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...
« Reply #8 on: February 22, 2009, 09:36:00 am »

TH4G má oficiálnu premiéru 3.5.2009.  na ich webe už maju aj prvý trailer. (informoval by som aj skor, ale skončilo to v spame.... :-/)
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...
« Reply #7 on: October 05, 2008, 09:33:24 pm »

Jop, Born of Hope toto leto zase točili, ale kedy to bude hmm neviem. Ale ako som už raz voľakde písala, mne sa to nepáči, aspoň tie staré videjká sú strašne emočne precítené, ale až tak, že MOC. Navyše väčšina príbehu je takmer úplne vymyslená, čiže nie true Tolkien. Ale zaujímavé by to rozhodne mohlo byť.

A spravím si aj reklamu :P http://ramgad.tolkien.sk/sff-fanfilmy.html čo mi pripomína, že by som to mohla aj nejak aktualizovať, ale asi sa pri týchto filmoch nič nové nedeje, aspoň tak sa mi zdá.


EDIT: A pozrela som si to TH4G a normálne sa mi to ľúbi, mohlo by to byť dobré :) Len mi nejde do hlavy tá hudba. Od Chrisa Boucharda mám totiž na kompe pár skladieb a konkrétne tieto čo odzneli v traileri majú úplne iný názov (The Epic = Ancanar; Forgotten Rangers = Born of Hope). Som dosť zmätená, pre koho boli tie skladby zložené :ke?:
« Last Edit: October 05, 2008, 10:46:03 pm by Ramgad »
Logged

Boromir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 501
  • Temný pán 13/6 (Čo sa budem pretvarovať)
Re: Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...
« Reply #6 on: October 05, 2008, 07:57:49 pm »

A ten Born of Hope aj niekedy natocia? :D Maju uz niekolko rokov plnu hubu kecov a jeden trailer.
« Last Edit: October 05, 2008, 07:59:52 pm by Boromir »
Logged
Haluzné nápisy na tričká.

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...
« Reply #5 on: October 05, 2008, 05:14:42 pm »

jj, prave to pozeram (akoze stranku) a ten trailer sa mi zda tiez dobry... ale hudba je tam pouzita z PP...
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Re: Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...
« Reply #4 on: October 05, 2008, 05:12:17 pm »

inak som popri tom nasiel aj Born of hope (Aragornovo detstvo a spol.) http://www.bornofhope.com/index.html ... a screenshoty vyzeraju minimalne rovnako dobre...
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...
« Reply #3 on: October 05, 2008, 05:08:58 pm »

no tak parodie nemam ani ja rad, ale na toto som natrafil a ked som preluskal stranku (nebolo to az take tazke...), tak sa mi to zdalo ako seriozny projekt...

asi tiez vytiahnem z krabice 5+1 a zapojim do notasu, ked to vyjde...
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Re: Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...
« Reply #2 on: October 05, 2008, 04:57:56 pm »

som "tvrde jadro" co sa tohoto tyka... cize veci ako Par parmenu a spol. (rozumej prekrutenie od slova do slova) nemusim. Ale pokial je to nieco inspirovane JRRT, pripadne originalna(rozumej vezmeme námet a podáme ho po svojom...) parodia, tak to vo vseobecnosti beriem...

Po zhliadnuti trailerov zacinam uvazovat ako rozmiestnime 5.1 repro v klubovni... ;-) hm... dufam, ze to bude s 5.1 zvukom... :-D
« Last Edit: October 05, 2008, 05:04:42 pm by Eruantalon »
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...
« Reply #1 on: October 05, 2008, 04:51:31 pm »

Aky mate nazor na filmy produkovane roznymi fanusikmi, ktore cerpaju z Tolkienovej latky?

Isteze maju roznu uroven spracovania a tiez roznu obsahovu napln. Niektore su kvalitne ako obsahovo, tak aj spracovanim, niektore su braky...

Mna osobne laka film "The hunt for Gollum", ktory vyjde teraz v decembri (aspon to tak avizuju tvorcovia). Ma vraj byt kratkometrazny a z toho co som videl v teaseroch, sa mi zdal celkom dostojnym uvodom k Jacksonovmu PP.
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.
Pages: [1]   Go Up
 

Page created in 0.084 seconds with 23 queries.