Verejná debata > John Ronald Reuel Tolkien

Ako ste sa dostali k Tolkienovi?

(1/6) > >>

Lothmíril:
Vitaj u nas :)
A to sa mi paci, ist si pozicat Matrix a skoncil pri PP  :D

Sauron Gorthaur:
Zdravím Tolkienovci!
Tak ja som raz šiel do požičovne po Matrix,ale nemali ho tak mi tá tetka ponúkla PP.Ja som si ho vzal a v mojej temnej veži som si ho pozrel.Neskôr som si prečítal knihy a asi pred rokom som objavil Silmarillion a NP.Potom prišiel rad na HH a na Hobita.Teraz som objavil túto super stránku a som rád že som tu :-)

Mablung:
Ja som sa k tomu dostal asi ked som mal devat rokov,isiel som raz zo skoly domov a chcel som si v stanku kupit karticky pokemonov a tam som zbadal na obalke casopisu obrazok Froda(z filmu) a nadpis Pan Prstenov,tak som si kupil karticky a isiel som domov,cestou som stale rozmyslal ze co to moze byt ten Pan Prstenov,no a potom kratko na to k nam vtedy do Bojnic(vtedy som tam byval) prisiel bratranec so sesternicou a strasne sa vychvaloval ze o tom nieco vie a ze je to horror  :D no a tak sme sa o tom bavili a rodicia na to potom sli do kina.Pacilo sa im to no a potom to vyslo na DVD a hned to kupili tak som si to pozrel a bol som z toho uplne vedla,stale som to chcel pozerat.No a potom ako sme sa prestahovali rok na to do Bratislavy,som mal spoluziaka ktory bol do toho uplny blazon,mal precitane vsetky knihy,co som vtedy este nevedel ze vobec nejake knihy o tom existuju,prave vtedy vysli Dve veze a hned som na to siel s otcom do kina a na dalsi den som si kupil Navrat Krala knihu,lebo som chcel hned vediet ako to skonci.Tak som ju precital a potom po nej aj prve dva diely a v ten isty rok som na Vianoce dostal Silmarillion,strasne som ho chcel,uplne som bol ako posadnuty vsetkym co sa tykalo prveho veku.Dostal som aj Hobbita ale prednejsi mi bol Silmarillion no a to som mal 10 rokov a bavilo ma to tak strasne ze som to po sebe precital asi este dva krat a potom som precital Hobbita.Boli sme vtedy na Vianoce u starkych a chcel som to dat precitat aj dedovi ze aku super knihu citam a ten si precital prve tri vety a vratil mi to ze je to blbost :D ale mna nic neodradilo,zil som vo svete Tolkiena a preluskol som hned aj nedokoncene pribehy.Potom uz ked som mal nejakych 13 mi mama objednala cez internet Encyclopedia of Arda tak som cital a cital a cital no a potom som si este kupil Tales from the perilous realm a precital.K anglickym verziam PP,Silmarillionu,Hobbita a NP som sa este nedostal za co sa hanbim a History of middle earth som tiez este necital ale urcite si to chcem zohnat
Tolko o mne  :gandalf:

Shadow:
Tak to si toho asi vela nehral/a?:D

Mirli:
Hmm, asi to bude od filmu alebo hry(The lord of the rings: the battle for middle-earth, mimochodom skvela strategia jedna z najlepsich co som kedy hral).Strasne sa mi pacil film aj hra a tak som zacal pozerat na nete, a neskor som kupil Pan Prstenov 1 a potom vsetko ostatne. :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version