Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:drink: Najbližšie STretko v Bratislave bude, keď sa dohodneme. Ďalšie detaily nájdete v príslušnej téme. :aragorn: :legolas: :gimli: :gandalf: :frodo: :sam: :saruman: :galadriel: :glum:

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Go Down

Author Topic: Co radi pocuvame.  (Read 37068 times)

Boromir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 501
  • Temný pán 13/6 (Čo sa budem pretvarovať)
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #63 on: October 08, 2007, 11:49:03 am »

To je mozne, nesledujem ich karieru. Ale na druhej strane, ked sa niekto sprava ako hovado, bude sa tak spravat aj potom ako mal par singlov v UK a Germany chart.
Logged
Haluzné nápisy na tričká.

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #62 on: October 07, 2007, 10:48:17 pm »

Boro, jo ale to bolo predtym nez mali par singlov v UK a Germany chart.

Eru - HA :cool:

Feli - well, suhlas, Anetka sa moze snazit kolko chce... ale nejde len o jej hlas, chyba mi nejaka pecka, aj z hudobneho hladiska, ktora by fakt zaposobila. While Your Lips Are Still Red ma dostalo, akurat ze to spieva Marco :D
skor mi slo o to, ze Nightwish boli v prvom rade chalani (a tuove texty) a az potom spevacka, ktora na to srala. cize ich apriori nebudem odsudzovat... uvidime co z toho bude.  :)
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Boromir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 501
  • Temný pán 13/6 (Čo sa budem pretvarovať)
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #61 on: October 07, 2007, 07:04:33 pm »

No ja osobne Nightwish nemusim... Pochybujem, ze by kvoli nim prisli davy ludi, alebo ze by ich usliapali. Ked mali u nas koncert, tak v pohode chlastali v beznej metlackej krcme a nic. Akurat jeden kamarat bol vysraty z toho, ze si jeden z nich jeho zapalovacom pripalil cigo a druhy z toho, ze sa mu o chrbat opierala Taria, kedze sedeli pri vedlajsom stole na laviciach bez operadiel...
Jaj a jeden este chcel od kamaratky aby mu hladila bradavky, s tym ze potom si to vymenia... No proste ***** Tak...
« Last Edit: October 07, 2007, 07:14:04 pm by Boromir »
Logged
Haluzné nápisy na tričká.

Fealiath

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 467
  • Čierny kapitán
    • Slovenská Tolkien wikia
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #60 on: October 07, 2007, 02:41:30 pm »

Shadow- myslim ze mozes, prave o toto mu mylsim slo.  ;D

Loth- ano, spievala, ale ako psievala, pre mna to prave bolo na celej kapele to najzauijmavejsie. Ja niekomu neberiem jeho sny, ja len ze mne sa pacil jej spev a hlas a tento novy hlas nejako nemusim, tot vsjo.
Pokial ide o prednasku, tak ano, kecala si do toho, alebo sme diskutovali, co takisto nie je na skodu, to je mozno este lepsie ... :P Ale uz davno som sa tak nepobavil ako vtedy a odvtedy takisto.

BTW, Eru myslim chcel, aby sa do hliadky postavili ludia, ktori o NTWSH nemaju ani paru, ale to je chyba lavky, lebo taki hned kao prvi ujdu ked sa na tych dvoch vrhnu fanuskovia a fanynky. Takze skor nejakych hardcore fanuskov by sme tam mali postavit, alebo takych ako ja  :D
Logged
Z adrenalínových športov mám najradšej stíhanie termínov odovzdania hotových projektov...

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #59 on: October 07, 2007, 01:47:06 pm »

<OT>
Lote pozri si toto http://en.wikipedia.org/wiki/Lagrange_reversion_theorem
myslim ze to mal Eru na mysli :D

</OT>
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #58 on: October 07, 2007, 01:08:46 pm »

Nemusi prist cely NW, ani koncertovat, staci Tuomas a Marco :) a nebojte sa, ja ich ubytujem aj u seba ;)

Feli - no schvaaalne. Jedine co Tarja kedy urobila pre Nightwish je, ze to spievala. Prisla, naspievala, odisla. A mala na haku. Nightwish, to je Tuomasov sen...

Slo o Draugweninu prednasku samozrejme :) ja som jej do toho len kecala po slovensky.

Shadow - vysvetlis mi co je Lagrangeov integral keby bol Eru moc neustupny? :D
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #57 on: October 07, 2007, 11:11:19 am »

Errr Eru ked mi Lagrangeov integral hovori viac ako Nightwish? MOzem ich strazit? :balrog:
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Fealiath

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 467
  • Čierny kapitán
    • Slovenská Tolkien wikia
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #56 on: October 06, 2007, 11:15:44 pm »

Shame on me, bola, lenze som si nedavno pisal s niekym a spominala sa Lothina prednaska, tak mam z toho trosku mirnix-dirnix misung. Ospravedlnujem sa obom damam za svoju skleroticku kotrbu. :seppuku:
Logged
Z adrenalínových športov mám najradšej stíhanie termínov odovzdania hotových projektov...

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #55 on: October 06, 2007, 11:12:30 pm »

Macove repraky mam po pravde vies kde :-P

a btw. nebola to draugwenina prednaska nahodou? :)
Logged

Fealiath

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 467
  • Čierny kapitán
    • Slovenská Tolkien wikia
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #54 on: October 06, 2007, 11:12:08 pm »

Uff, o starost menej, no celkom som si oddychol ze nebudem mozno vobec pouzit svoje nadstandardne presviedcacie schopnosti a metody...  :D
Logged
Z adrenalínových športov mám najradšej stíhanie termínov odovzdania hotových projektov...

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #53 on: October 06, 2007, 11:10:58 pm »

Shade: bavili sme sa len o pozvani nejakych dvoch chlapkov... ziadna aparature s nimi nepride. aparaturu dodame my. takze byt tebou, na macove repraky nesaham :-D
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.

Fealiath

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 467
  • Čierny kapitán
    • Slovenská Tolkien wikia
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #52 on: October 06, 2007, 11:08:02 pm »

Aparatura bude tam, kde aj oni, bezpecne schovani za mnou, so
 I´m tellin´ya, you shall not pas, you shall not pas, you shall not pass Flame of Udun!  :gandalf: :balrog:
(kto bol na Istrocone na prednaske Lothmiril myslim pochopil :) )
« Last Edit: October 06, 2007, 11:10:58 pm by Fealiath »
Logged
Z adrenalínových športov mám najradšej stíhanie termínov odovzdania hotových projektov...

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #51 on: October 06, 2007, 11:06:27 pm »

Predomnou nie je v bezpeci jedine ich aparatura :-P
Logged

Fealiath

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 467
  • Čierny kapitán
    • Slovenská Tolkien wikia
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #50 on: October 06, 2007, 11:03:16 pm »

Lagraneveimkoho inteneviemco netusim co je, no Nightwish viem co je a uz nie som ich fanusik, lebo mi tam chyba Tarja, ak mate zaujem o sirsie vysvetlenie, napiste a vysvetlim. Takze u mna riziko udupania Nightwishu nehrozi...  :P
Logged
Z adrenalínových športov mám najradšej stíhanie termínov odovzdania hotových projektov...

Eruantalon

  • Grammarhauptsturmführer
  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 8 472
  • Hraničiar
Re: Co radi pocuvame.
« Reply #49 on: October 06, 2007, 11:02:45 pm »

shade: nieje to jedno. lebo ten hotel by sme museli zaplatit... lebo nemozeme jednoducho predpokladat, ze nebudu spat a nezabezpecit im ubytko... (aj ked vieme, ze nebudu)... ide o princip.
Logged
Ranger is like God. His paths are unpredictible and lonely.
Say NO! to Láthspell.
Dobrá nálada nevyrieši vaše problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí udržať si ju.
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Go Up
 

Page created in 0.076 seconds with 22 queries.