Verejná debata > John Ronald Reuel Tolkien

Ako ste sa dostali k Tolkienovi?

<< < (5/6) > >>

Boromir:
No ja sa priznam, ze som okolo PP dlho chodil len tak... Vedel som zhruba o co ide, ale nejak som sa nedostal k tomu aby som to readol. Cize dalo by sa povedat, ze som odchovanec P. Jacksona. Pretoze na Spolocenstvo som isiel do kina bez toho aby som mal PP precitaneho. No a potom to zacalo... :D Ked som sa vratil domov tak som zacal citat. (Nastastie som si ich kupil v predstihu).

Nenwen:
nuz ja som sa dostala az tesne po mature k citaniu PP kedze zacal byt okolo toho humbug... najprv tak skepticky som si prozicala 1diel... a ked som bola v polke ... nabehla do kniznice znova a pozicala ostatne 2diely... a citala miesto ucenie sa na primacky...  :D a potom silmac a STcko mi padlo do oka vdaka Fante... a keby som nebola taka polepena tak sas vami poznam uz dlhsie  :-[

btw k 18tim som si kupila anglicky paperbeck ;)

Crankia:
no, ja som bola v michalovciach stary knihomol, a v case, ked sa v novinach zacali objavovat prve zmienky o natacani PP som mala precitanu vecsinu zaujimavych kniziek v mestkej kniznici, vratane vsetkej fantasy co tam bola.  Tak som si vtedy za mojich tazko naskrobenych 250 Sk kupila cerstvo vydany prvy diel PP (kedze v kniznici to samozrejme nemali). potom som cakala na diel druhy, a ked mal vyjst treti, bola som v knihkupectve kazdy druhy den a pytala sa ich, kedy to konecne pride.
a necely rok na to som sa prestahovala do BA,  a tam stretla ST :P
a este predtym, som sa vdaka propagacii depresa na feeha.sk dostala na diskusne fora :)

Shadow:
NIe to nebol prvy moderatorsky zasah ;)

No a k PP som sa dostal cez kamaratov, uz som o tom davno vedel ale nevedel som to zohnat, a sa ma asi v druhaku alebo tretiaku na strednej kamarat spytal ci si to nechcem precitat tak som po nom rovno skocil nak to donesie :D No a pak som v kniznici nasiel Hobbita, stary preklad, stare kresby tak som slintal a uvazoval ci ho neukradnem do mojej osobnej kniznice  >:D No a nakoniec nie, nechcel som pripravovat dalsich potencionalnych citatelov o zazitok ;)

morgoth:
Loth: Otec doniesol Hobita, vraj pocul ze je to dobre :) A potom ked som docital tak sa zohnal lotr :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version