Verejná debata > Filmy

Fanusikovske filmy cerpajuce z tolkienovej latky...

(1/3) > >>

Melian:
neviem preco mne ten trailer na Born of Hope imponuje... paci sa mi ako je to spravene i ked to usmudlane dieta... co ja vam viem... moc emocne

Eruantalon:
The hunt for gollum.

Crankia:
zabite ma ale co je th4g?

Eruantalon:
TH4G má oficiálnu premiéru 3.5.2009.  na ich webe už maju aj prvý trailer. (informoval by som aj skor, ale skončilo to v spame.... :-/)

Ramgad:
Jop, Born of Hope toto leto zase točili, ale kedy to bude hmm neviem. Ale ako som už raz voľakde písala, mne sa to nepáči, aspoň tie staré videjká sú strašne emočne precítené, ale až tak, že MOC. Navyše väčšina príbehu je takmer úplne vymyslená, čiže nie true Tolkien. Ale zaujímavé by to rozhodne mohlo byť.

A spravím si aj reklamu :P http://ramgad.tolkien.sk/sff-fanfilmy.html čo mi pripomína, že by som to mohla aj nejak aktualizovať, ale asi sa pri týchto filmoch nič nové nedeje, aspoň tak sa mi zdá.


EDIT: A pozrela som si to TH4G a normálne sa mi to ľúbi, mohlo by to byť dobré :) Len mi nejde do hlavy tá hudba. Od Chrisa Boucharda mám totiž na kompe pár skladieb a konkrétne tieto čo odzneli v traileri majú úplne iný názov (The Epic = Ancanar; Forgotten Rangers = Born of Hope). Som dosť zmätená, pre koho boli tie skladby zložené :ke?:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version