Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:drink: Najbližšie STretko v Bratislave bude, keď sa dohodneme. Ďalšie detaily nájdete v príslušnej téme. :aragorn: :legolas: :gimli: :gandalf: :frodo: :sam: :saruman: :galadriel: :glum:

Pages: 1 ... 11 12 [13]   Go Down

Author Topic: Anketa pre zeny  (Read 55934 times)

Faramir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 194
Re: Anketa pre zeny
« Reply #13 on: January 27, 2008, 10:10:12 pm »

Ale ber to tak ze vacsina Tolkienistiek pocuva Metal(aspon myslim).
Logged

Boromir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 501
  • Temný pán 13/6 (Čo sa budem pretvarovať)
Re: Anketa pre zeny
« Reply #12 on: January 27, 2008, 12:03:39 pm »

Dotklo sa ma, ze ziadna nepovedala bradateho blondaka... :D Som sa zase raz dostal do stadia, ked sa rozhodujem , ci pojdem do kadernictva, alebo si este raz (naposledy) necham dlhe vlasy. Preto som sondoval ohladom tych vlasov, no a potom ma napadlo, ze ked chcem vediet nieco, tak preco nie rovno vsetko. :D A jasne - vdaka. Inak haluz, ze tolkienistkam sa zvacsa pacia dlhe vlasy, bezne je to skor naopak, aspon mam taku skusenost. :)
Logged
Haluzné nápisy na tričká.

Aryanna

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 308
Re: Anketa pre zeny
« Reply #11 on: January 25, 2008, 08:42:59 pm »

Nooo, dlhe vlasy, jednoznacne moja slabost. Radsej nezarasteny, a nenabuchany ako gorila... ;) cize daco normalnej postavy... a tak... :) Ale podstatnejsia je povaha a zaluby a take tie veci... aj ked aj vyzor robi cast celkoveho dojmu...
Logged
mnau!

Numen

  • Posts: 314
  • The Pche
Re: Anketa pre zeny
« Reply #10 on: January 25, 2008, 05:52:44 pm »

a zabudla som na briadku/bradu/strnisko, ale fuzy nie, tie by mali mat dovolene iba muzi cez 40.
Logged
Where I really want to be,
It’s already where I am,
Cause I’m already there

Numen

  • Posts: 314
  • The Pche
Re: Anketa pre zeny
« Reply #9 on: January 25, 2008, 05:47:41 pm »

Hm, dredak intelektual?
 ::)
No co sa tyka fyziky, tak zacinam prichadzat na to, ze je mi dlzka vlasov ale uplne ukradnuta. Je to proste nieco v tvari, co ma dokaze okuzlit. Pekna farba oci, mily usmev...Dredy su ale iba dalsie plus!  :spiteful:
Logged
Where I really want to be,
It’s already where I am,
Cause I’m already there

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Anketa pre zeny
« Reply #8 on: January 25, 2008, 03:15:27 pm »

Asi tak...  ;D babo cute, ale chlap... sory :D
ale proti svalom nemam nic. v norme, samozrejme :P napr tak, aby ma bez problemov dokazal zdvihnut do ruk a niest :D

zavazi u mna vyska. podvedome. :)


a viete na co som teraz prisla. Povedzme, ze sa bavime o prvom dojme. To sa este neda celkom posudit povaha (bohuzial), ale okrem vzhladu strasne zavazi sebavedomie, take nejake to vyzarovanie, celkove vystupovanie toho cloveka. toto ma dokaze ovplyvnit asi najviac :)
« Last Edit: January 25, 2008, 03:52:29 pm by Lothmíril »
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Nenwen

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 742
  • Untouchable
Re: Anketa pre zeny
« Reply #7 on: January 25, 2008, 01:40:25 pm »

Sachmet... ale hybe, krasne babenko :)
Logged
All dogs have four legs.
My cat has four legs.
Therefore my dog is a cat.

Sachmet

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 87
Re: Anketa pre zeny
« Reply #6 on: January 25, 2008, 01:20:48 pm »

Baby, a to mi vážne chcete povedať, že napríklad toto: http://www.sportcare.sk/images/horvath1%20copy.jpg vás ani jednu nechytí za srdce?   ;) :D
No ale aby som sa aj ja vyjadrila, krátke, či dlhé vlasy nerozhodujú... závisí od toho ako to chlapovi pristane... (ale predsalen dlhé rulez  :) ) a inak úplne súhlasím s Ramgad... akurát, že mne by vadili len svaly, ktoré by boli zo steroidov, lebo z takého chlapa vlastne v konečnom dôsledku nič... ani dieťa, ani kultúra, v kuse je to v posilke a dodržuje pravidelný režim do ktorého sa už nič ako priateľka nezmestí  ::) :D
Logged
Keď Boh vymyslel muža, bolo to len preto, aby žena nemala taký jednoduchý život...

Někteří v ostatních rádi budí strach – to jsou hlupáci. Jiní se přes svůj strach nikdy nedokáží přenést – to jsou zbabělci. Všichni ostatní, kteří v sobě (alespoň občas) dokáží hlupáka i zbabělce potlačit, jsou Vládci strachu. Tato vláda se ale vždy týká jenom nás samotných.
R. A. Ericksson

Isilote Azrael

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 73
  • Brokilon
    • Isilote
Re: Anketa pre zeny
« Reply #5 on: January 25, 2008, 09:45:16 am »

Jop, priadávam sa k uctievačkám dlhých vlasov...  :D
Mal by byť vysoký nejakej normálnej postavy = žiaden búchač. A inak výzor je síce dôležitý pri zoznamovaní, ale ak potom otvorí ústa a človek zistí, že je to brzda, ani sebalepší kukuč mu nepomôže.   ::)
Jo a ešte som zabudla - oči nejakej nezvyčajnej alebo menej bežnej farby iba pomôžu.  ;)
Logged
Fluffyyyyy

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Anketa pre zeny
« Reply #4 on: January 24, 2008, 11:21:33 pm »

Dlhe vlasy. Jednoznacne.
Teda, lepsie povedane, rozhodne nie naozaj kratke. Je jasne, ze nie kazdemu sa hodia dlhe vlasy, ale zato nemusia byt hned par milimetrove...  Fakt mi to vadi, nepaci sa mi to. Vsetci muzi v mojej blizkosti velmi dobre vedia ako vrcim ked sa daju ostrihat :D
« Last Edit: January 24, 2008, 11:24:03 pm by Lothmíril »
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Anketa pre zeny
« Reply #3 on: January 24, 2008, 10:05:17 pm »

Mne dlhšie vlasy (nie úplne po pás, to už je blee), stačí po ramená alebo trochu nižšie. Ale v podstate ak neni úplne dohola alebo na pár milimetrov či centimetrov, tak je to ok (záleží aj od toho, čo by sa mu viac hodilo). Farba je mi šumafuk (pokiaľ je to prirodzená farba samozrejme).

Čo sa týka postavy, tak najväčší humus pre mňa je nabúchaný nalakovaný (naolejčekovaný :D ) chlap, z toho mi je nagrc. Ale zase svaly by chlap mal mať, teda mal by športovať, len to nepreháňať.

A ostatné čojaviem, oholený na tvári, za to dám +, ak používa dezodorant ďalšie +, ak aj voňavku ešte jedno +, upravené neobhryzené nechty na rukách ďalšie + (jo a spoznať, keď sa chlap nesprchuje, iba voňavkuje :tongue: )

Stačí? Keď ma ešte niečo nové napadne, tak dodám :D
« Last Edit: January 24, 2008, 10:07:03 pm by Ramgad »
Logged

Nenwen

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 742
  • Untouchable
Re: Anketa pre zeny
« Reply #2 on: January 24, 2008, 09:14:11 pm »

lol Boromir  :D

noo vysoky dlhovlasy... co viac dodat... aha noo ziadny typ ala posilka... svaly sa daju nadobudnut aj inak a nemusia byt vidno na kilometer :)
Logged
All dogs have four legs.
My cat has four legs.
Therefore my dog is a cat.

Boromir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 501
  • Temný pán 13/6 (Čo sa budem pretvarovať)
Anketa pre zeny
« Reply #1 on: January 24, 2008, 09:02:27 pm »

Mna by strasne zaujimalo. ci sa Vam pacia viac muzi s kratkymi, alebo dlhymi vlasmi? A vlastne mozete povedat rovno aky je vas vysneny muz, myslim vyzorovo :D.
Logged
Haluzné nápisy na tričká.
Pages: 1 ... 11 12 [13]   Go Up
 

Page created in 0.073 seconds with 18 queries.