Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Návody na nastavenie fór nájdete v téme Novinky a oznamy > Oznamy administrátora > Fórum FAQ. :batch:

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Go Down

Author Topic: Novinky v kinách  (Read 64346 times)

Boromir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 501
  • Temný pán 13/6 (Čo sa budem pretvarovať)
Re: Novinky v kinách
« Reply #91 on: February 14, 2009, 03:48:35 pm »

Aha... No ja som bol The Curious Case of Benjamin Button. Príbeh muža ktorý sa narodil starý a postupne mladol. Hm aj mne to znelo dosť otrepane, takže som veľa neočakával. Preto to bolo príjemné prekvapenie. Zmyslom alebo poučením tohto filmu (alebo aspoň ja som to tak pochopil... :D) je to, že každý je niečim výnimočný, alebo v niečom vyniká. A to, že je niekto iný, môže byť práve to výnimočné. Nakoniec aj tak sme všetci ľudia (mohli by sme byť trochen tolerantnejší a tak...). Je to veľmi doby film, možno trochu dlhý, ale to zvyknú byť všetky filmy, ktoré mapujú niekoho celý život. Brad Pitt a Cate Blanchet sú fajn. A režisér David Fincher je v podstate zárukou, že to nebude žiadny shit.
http://www.youtube.com/watch?v=oEL7oKO3n7U

Okrem toho som pozeral Valkyrie s Tomom Cruisom. To jest film o pokuse niektorých nemeckých generálov zavraždiť Adolfa Hitlera. Počas traileru na tento film v kine som sa dozvedel, od sediaceho o rad vyššie, že nechápe načo na to chodiť do kina, keďže aj tak vieme ako to dopadne a všetko to napätie je ta tam... No tak asi preto lebo je to akási pocta hrdinom, ktorí sa mohli na všetko vykašlať a pekne si počkať pokiaľ ich spojenci neporazia a A.H. aj tak padne. Oni sa napriek tomu rozhodli obetovať všetko preto, aby sa postavili zlu, ktorého súčasťou tak dlho boli, aj napriek tomu, že stratiť mohli absolútne všetko. Rozhodne si zaslúžia viac ako jednu vetu na hodine dejepisu. Veľmi sa mi páčilo ako z filmu cítiť atmosféru z hitlerovského Nemecka. A aj napriek jasnému koncu to bol napínavý film. A určite sa naň chystám aj do kina. :)
http://www.youtube.com/watch?v=BSy96KB7Dh4
http://www.youtube.com/watch?v=o0TnZglj9Zo&feature=related
« Last Edit: February 14, 2009, 06:26:33 pm by Boromir »
Logged
Haluzné nápisy na tričká.

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Novinky v kinách
« Reply #90 on: February 13, 2009, 11:19:43 am »

aaa cranky toto mi poranu nerrooob  :overclock: :drool: :darkulin:
ako on tam jediny vyzeral ako poriadny vampir ;) ktory by si velmi vychutnal keby jej to hrdlo mohol roztrhnut ;) skoda ze ju zachranili....

ramgad: zase vecsinu filmu bola zlata, fakt sa na tu rolu hodila. ale cela scenka, ako zistovala ze je upir (po tom googleni, googlenie bolo skvele) bola strasne trapna. aj po scenaristickej stranke, aj po hereckej od nej (divne tam mala plecia alebo co), on to trosku drzal ale...no pokazili to  :P najme ked v knizke bol podla mna sposob, akym to z neho ona vytiahla, praveze velmi mily a pomerne originalny.

Inac Mel dost vystihla moj dojem z filmu co sa tyka kamery a farieb a tak :)
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

poppy

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 517
Re: Novinky v kinách
« Reply #89 on: February 13, 2009, 09:56:35 am »

aha, diq :) nie som sice moc na blondakov, ale tento vyzera celkom dobre :)
Logged
I'm not totally useless. I can be used as a bad example

You never know hov strong you are until being strong is the only choice you have.

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Novinky v kinách
« Reply #88 on: February 13, 2009, 08:53:25 am »

tento :P

inek, co som pozerala ine fotky, je to jeden z tych clapov, ktorym imho dlhe vlasy prutko zvysuju sexapeal
 :drool: :drool: :drool:
http://screenrant.com/wp-content/uploads/twilightstill2.jpg

http://images.hollywood.com/cms/300x375/5283992.jpg
« Last Edit: February 13, 2009, 10:09:58 am by Crankia »
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

poppy

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 517
Re: Novinky v kinách
« Reply #87 on: February 13, 2009, 12:00:42 am »

ktory je stopar? :) (len som zvedava, nechce sa mi to pozerat... hanbim sa)
Logged
I'm not totally useless. I can be used as a bad example

You never know hov strong you are until being strong is the only choice you have.

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Novinky v kinách
« Reply #86 on: February 12, 2009, 11:28:51 pm »

Mne sa práveže slečna ľúbila oveľa viac ako Edward

Shade> niečo zlé? Keď dorastieš do môjho veku, tiež budeš achkať, lebo pubertálne romantické zážitky už budeš mať za sebou a pripomínať ti ich bude akurát tak teenagerský film o zamilovanom upírovi alebo whatever ďalšie bude :tongue:
Logged

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Novinky v kinách
« Reply #85 on: February 12, 2009, 04:56:37 pm »

shade: no objektivne, zase po stranke hereckeho vykonu na tom Edward vobec nebol tak zle. to slecna niekedy dost zaostavala...
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: Novinky v kinách
« Reply #84 on: February 12, 2009, 04:11:44 pm »

Edward s jeho "sexy" vyrazom "tuho rozmyslam ako sa volam, ale nejde to vydolovat z pamati" pripadne nazov "priemerny troll" je tiez vystizny :D

A povodne som chcel povedat, ze film sa dal prezit, ale po tej ramgadinej poznamke o veeeeeeeeelmi romantickom filme a achkani, ze si ide kuknut obrazky to este prehodnotim :D

Morg: A toto potvrdzuje statistiku "preco nemam rad twilight" :P
Logged

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Novinky v kinách
« Reply #83 on: February 12, 2009, 12:04:05 pm »

Stopar bol neuveritelny... je mi jedno koho pripomina... nerozumiem vsetkym babam, ktore letia na Edwarda  :D
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Maijro

  • Posts: 2
Re: Novinky v kinách
« Reply #82 on: February 12, 2009, 08:38:38 am »

tiez sa pridam k nazoru, ze ten film bol pozeratelny aj pre muzov... popravde som od toho ocakaval trochu viac, ale rozhodne sa to dalo pozerat, resp. videl som aj horsie  ;)
Logged
Only Death Knows the End of War (Plato)

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Novinky v kinách
« Reply #81 on: February 11, 2009, 03:24:21 pm »

no, ja sa priznam ze vvcera som na to bola v podstate nahodov v kine (ano, aj do kina sa da ist nahodov)
a napriek mojim dost skeptickym ocakavaniam sa mi film celkom pacil a na niektorych miestach som sa schuti zasmiala (sceny aj boli myslene ako vtipne)
a neiktore romantikus sceny sa mi zdali moc dlhe.
a celu noc som nevedela dostat z hlavy toho "stopara".. niekoho mi brutaalne pripomina
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Novinky v kinách
« Reply #80 on: February 11, 2009, 11:57:16 am »

Tvoje argumenty sú hmm... presvedčivé :tongue:
Ale aj tak je určite ešte veľa mužov, ktorí sa nehanbia priznať, že ten film bol veeeeľmi romantický a páčil sa im a achjaj, idem si prezerať obázky :D
Logged

morgoth

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 1 196
    • Angband, home of Morgoth
Re: Novinky v kinách
« Reply #79 on: February 11, 2009, 11:02:42 am »

Aj mne kamarát včera písal, že sa mu film páčil :) tak asi to neni také strašné pre mužov :D
Jedna lastovicka leto nerobi... :P

A co sa tyka Isma... http://gallery.eruantalon.com/displayimage.php?album=4&pos=72
:P
Logged

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Novinky v kinách
« Reply #78 on: February 11, 2009, 10:01:34 am »

Aj mne kamarát včera písal, že sa mu film páčil :) tak asi to neni také strašné pre mužov :D
Logged

Melian

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 675
  • Coffee is my new God
Re: Novinky v kinách
« Reply #77 on: February 11, 2009, 08:41:48 am »

Ismovi sa Twillight paci, ale tak on je stary vampirak. emu sa take veci musia pacit :D

Ale ja musim skonstatovat ze az na par patetickych scen, ktore mi prisli spravene cisto pre efekt a preto aby dievcence mohli vzdychat, bol ten film zaujimavo spracovany. I tie farby boli netradicne... siva vela zelenej ktora bola az niekedy uplne ostra a sem tam sa ti do tejto kompbinacie pridala cervena alebo ina farba. Dalej sa mi pacilo ako to bolo spracovane, kamera nebola taka uplne hladka ako to byva u ostatnych filmov skor vykreslovala perspektivu nejakej tretej osoby, ktora sa pohybuje zaroven s hracmi. Neviem to inak popisat. No proste celkovo sa mi to pacilo. Dokonca sem tam boli aj vtipne dialogy.
Logged
...

Alle zusammen... Tanzt das Brot!
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Go Up
 

Page created in 0.115 seconds with 18 queries.