Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:drink: Najbližšie STretko v Bratislave bude, keď sa dohodneme. Ďalšie detaily nájdete v príslušnej téme. :aragorn: :legolas: :gimli: :gandalf: :frodo: :sam: :saruman: :galadriel: :glum:

Pages: [1]   Go Down

Author Topic: port forwarding  (Read 5746 times)

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: port forwarding
« Reply #6 on: June 16, 2008, 10:12:32 am »

tak ten typek ten router asi ani nevidel... je to sprostost, ty verejnu ip mas, to ze je dynamicka je ina vec. A nemyslel som komplet router len fw v nom :D
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: port forwarding
« Reply #5 on: June 16, 2008, 08:43:18 am »

Mno, router by som radsej neodpaloval, predsalen som rad, ze sa nejak pripojim :)

Nejaky typek sa ma snazil presvedcit, ze to moze byt tym, ze nemam verejnu IP coz mi sice pride ako kravina, ale ja uz uverim skoro hocicomu :D a to som povodne myslel, ze najvacsi problem bude dynamicka IP....
Logged

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: port forwarding
« Reply #4 on: June 16, 2008, 12:10:09 am »

Hmpf to mas blbe, nemozes to spravit tak ze odpalis jednoducho fw na routeri?
Skusim sa na to mrknut ale ked som to prvy krat pozeral nebol som z toho moc mudry...
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
Re: port forwarding
« Reply #3 on: June 15, 2008, 09:35:50 pm »

hmpf, ono central v sieti je router... potom na switch su dalsie masiny...
Logged

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: port forwarding
« Reply #2 on: June 15, 2008, 07:18:03 pm »

Sprav to ako ja, zrus fireval na adsl modeme a pouzivaj len fw na masine cez ktoru to secko ide, usetris si vrasky.
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Shade

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 2 480
port forwarding
« Reply #1 on: June 15, 2008, 03:38:27 pm »

Ma niekto tucha ako korektne rozbehat port forwarding an ADSL routeri? potrebujem namapovat porty na routeri ku konkretnej masine v lokalnej sieti, akurat ked to aj spravim, tak zvonka mi to napr. apache aj tak nenajde... lokalne apache fici v pohodicke...
Logged
Pages: [1]   Go Up
 

Page created in 0.047 seconds with 18 queries.