Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:oznam: Začína sa pripravovať Zasadanie Senátu ST. Hlasovanie o dátume a predbežnú agendu nájdu Senátori v príslušnej téme. :saruman: :galadriel: :gandalf:

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Go Down

Author Topic: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati  (Read 80625 times)

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #155 on: June 13, 2008, 12:47:47 am »

Smutné... mne sa proste páčil a aj ten nápad. Keby som ho mala porovnať s napr. Kockou, povedala by som, že The Island bol lepší... (ale to asi len preto, že v Islande sa vyriešil záver... nemám rada závery pustené doprázdna)... a keď k tomu spočítam výkony hercov, podľa mňa to bolo úplne dopohody pozerateľné. Aj tie sprostosti s akože pád s ikstého poschodia bez škrabanca na ksichte :D
Logged

Boromir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 501
  • Temný pán 13/6 (Čo sa budem pretvarovať)
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #154 on: June 12, 2008, 07:59:26 pm »

No ja neviem na The Island som bol v kine a podla mna to bolo dost slabe. Aspon ze Sean Bean. A Scarlet Johansson. Taky tuctovy film akych je kopec.
Logged
Haluzné nápisy na tričká.

Xaron

  • Posts: 78
  • Sine amore, nihil est vita..
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #153 on: June 11, 2008, 05:16:20 pm »

Mno su filmy na kt.sa da oboje osamote, ale niektore podla mna ktore sa daju fakt iba, in la Duo ;) (neratam titanic :D)
Logged
"Aliqius callidus de caelum, degenero contendo mei"


"I amar prestar aen.Han mathon ne nen, han mathon ne chae, a han noston ne
'wilith..."

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #152 on: June 11, 2008, 11:49:37 am »

Loth: v mnohych pripadoch mas pravdu, ale pri niektorych filmoch sa to navzajom vylucuje. Napr. komedie typu policajna akademia (od stvrteho dielu vyssie). Tam je to stale o tom istom. Ten film sa neda vychutnat ako po umeleckej (pointa, idea filmu) tak po odbornej (efekty, zvuk, strih, ...) stranke...

na mnohych filmoch sa da dobre pobavit aj si ich uzit. teraz mi napada akurat tak leaving las vegas (pozerat iba od 18 vyssie kvoli obsahu).
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #151 on: June 10, 2008, 06:03:49 pm »

ak si chces nejaky film uzit a nielen sa na nom pobavit
to mi nejak nesedi, ved to sa nevylucuje, nie?  :P
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #150 on: June 10, 2008, 11:41:43 am »

Cranky: No ale nic viac, ak si chces nejaky film uzit a nielen sa na nom pobavit, tak musis zacriet do inej kategorie ako su sitcomy...

mna teraz dojala klasika...

The Godfather

Marlon brando forever!!!

Odporucam na pozeranie...
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #149 on: June 10, 2008, 11:36:24 am »

no, ibazena suntoch sa da casto zoaj kralovsky pobavit
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #148 on: June 10, 2008, 10:42:47 am »

ja pri vybere filmov stale zohladnujem recenzie. Ma to svoju logiku, lebo ked je film odmietany drvivou vacsinou divakou, tak to bude naozajstny "šunt"
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #147 on: June 10, 2008, 10:39:49 am »

Aiwendill> viem, kde zohnať recenzie, len sa mi ich nechce čítať. Radšej si už len pozriem film a potom zhodnotím, či stál za to alebo som mohla čas stráviť aj produktívnejšie :)

EDIT: a teraz som si prečítala iba dej toho filmu na csfd a oni tam prezradili všetko. Pritom tam ide o to, aby divák nevedel hneď všetko dopredu, ale aby sa to dozvedel postupne. Fuj hnus... asi som už moc stará
« Last Edit: June 10, 2008, 12:12:27 pm by Ramgad »
Logged

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #146 on: June 10, 2008, 10:36:29 am »

Ramgad: Ak chces recenzie, tak skus CSFD alebo IMDB.

http://www.csfd.cz/film/180956-ostrov-island-the/

http://www.imdb.com/title/tt0399201/

aj ked niektori ho povazuju za skor podpriemerny film, mne sa tiez pacil...
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

Nenwen

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 2 742
  • Untouchable
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #145 on: June 09, 2008, 11:56:06 pm »

noo videla som to a hej celkom ma to zaujalo, na novo spracovany motiv, preco su ludia drzani dakde v nevedomosti...
Logged
All dogs have four legs.
My cat has four legs.
Therefore my dog is a cat.

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #144 on: June 09, 2008, 11:35:23 pm »

Dnes som videla film The Island a musím povedať, že je to fakt dobrý film, skvelá myšlienka. Spočiatku som bola síce nesvoja, keď som sa cítila byť ťahaná za nos, ale potom to už išlooooo :D

No a nečítala som žiadne recenzie naň, takže neviem, či bol vychvalovaný alebo sprdnutý, ale ja som sa pri ňom dobre zabavila a aj by som si ho ešte raz pozrela. Hrá tam Sean Bean a Ewan McGregor (jo a Scarlett Johansson). Ale dej spomenúť tu pre tých, ktorí ho nevideli, by bolo fakt oničom. Lepšie je nevedieť nič pred pozretím ;)
Logged

Boromir

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 501
  • Temný pán 13/6 (Čo sa budem pretvarovať)
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #143 on: June 09, 2008, 09:34:21 pm »

Som skukol rusky film - 1612. V pohode, aj ked to nie je co som cakal. Som myslel, ze to bude historicky film. Co aj je, teda sa aspon tak tvari. Len okrem historie sa tam riesia jednorozce a dobracky duchovia. No clovek by cakal, ze ked zomrie spanielsky zoldnier a jeho sluha(v podstate otrok) si zoberie na seba jeho identitu, tak ho bude po nocach strasit a nie ucit sermovat (a skoro doslo aj na tanec - nastastie vdakabohu za ruskych vzburencov). Inak je to z obdobia hasenice medzi Rusmi a Polsko-Litovskou uniou. Teda ak som dobre pochopil, pokus Poliakov cez svojho dosadeneho cara (potom carovnu) ziskat Rusko. Hra tam par hercov z hliadok a Volkodava (aspon sa mi zda) Ceresnickou je Michal Zebrowski v ulohe poskeho hetmana. Cize prvykrat (aspon co som ja videl) hra zaporaka (a celkom mu to ide) a ma vyholenu hlavu... :D 

PS: Nevyznam sa velmi do historickych strelnych zbrani, ale kozene delo, to snad moze napadnut iba ruskych filmarov... :D
PS2: Inak haluz, som nevedel, ze Zebrowski hral aj v Janosikovi. Snad sa ho aj niekedy dockame (janosika).
« Last Edit: June 09, 2008, 10:38:30 pm by Boromir »
Logged
Haluzné nápisy na tričká.

Morwen

  • Posts: 35
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #142 on: June 07, 2008, 02:45:35 pm »

odporucam Big Buck Bunny...
http://www.bigbuckbunny.org
Logged

Lubo Cirdan

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 15
Re: Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati
« Reply #141 on: June 06, 2008, 01:55:45 am »

Teraz z opacnej strany.
VAROVANIE   VAROVANIE   VAROVANIE   VAROVANIE   VAROVANIE   VAROVANIE   VAROVANIE Za ziadnych okolnosti nepozerajte anime "Byousoku 5 Centimeter" alebo v preklade "5 centimetrov za sekundu".
Ta depresia ktoru potom budete mat minimalne tyzden za to vobec nestoji (ani za tu krasnu grafiku ci animaciu ci co to je). Som to stiahol, niekolko dni sa mi to valalo v kompe a ked som si to konecne pozrel, tak som to trpko olutoval  :shit: :angry:

BTW: Listy sakury (čerešna pílkata, lat. Prunus serrulata) padaju rychlostou 5 centimetrov za sekundu, podla toho je ten nazov.
« Last Edit: June 11, 2008, 09:38:05 pm by Lubo Cirdan »
Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Go Up
 

Page created in 0.055 seconds with 18 queries.