Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:oznam: Začína sa pripravovať Zasadanie Senátu ST. Hlasovanie o dátume a predbežnú agendu nájdu Senátori v príslušnej téme. :saruman: :galadriel: :gandalf:

Pages: 1 2 [3]   Go Down

Author Topic: Co hrame  (Read 12842 times)

Aiwendill

  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 207
  • povaľač
Re: Co hrame
« Reply #4 on: June 21, 2008, 09:33:10 am »

okrem online hier (Ikariam CZ, SK a Ogame SK) teraz drtim Cossacks: European Wars a AoE2AoK
Logged
SFaF komunita musí spolupracovať. Môžem mať k tomu milión výhrad, ale stále nám ide o rovnakú vec.
...
SFaF komunita sa musí rozširovať a to nedosiahneme tak, že si každý budeme hrabať na vlastnom piesočku.

slonik

  • Senát ST
  • ****
  • Posts: 129
Re: Co hrame
« Reply #3 on: June 21, 2008, 01:32:54 am »

hmmm baldur's gate 1,2 fallout2 ( zase po dllllhej dobe ) rozne onlinovky ... niekde som pocul ze zaklinac mozno casom bude ... obcas si aj na diablo 1,2 spomeniem thief 1,2,3 ale teraz musi pockat a rozne ine na ktore si teraz nespominam ... jop a aby som nezabudol tak ked je cas a spomeniem si tak aj stary dobry starcraft
« Last Edit: June 21, 2008, 01:35:22 am by slonik »
Logged
As I tramp through the grass; trees crack as I pass

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Co hrame
« Reply #2 on: June 21, 2008, 01:03:50 am »

Neverwinter nights 1, konecne, a som na tom zavisla.
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

poppy

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 517
Co hrame
« Reply #1 on: June 21, 2008, 12:45:49 am »

ja sice momentalne nic nehram, lebo mam este nejake skusky a onlineovky mi nejdu lebo mam na intraku blokovane vsetky mozne porty a s adminmi sa neda komunikovat...

tato tema mi napadla ked sme sa tak rozpisali pri AoE o kadecom  inom :) a kedze existuje tema co pocuvame, tak preco nie aj co hrame, vsak :)

spomeniem najlepsie co som zatial mala moznost hrat/vidiet:
Baldurs Gate, serie Gothic, Thief (mame kompletnu tusim, nehrala som ale - nemam na to nervy, len som ocinovi kukala ponad plece :) ) ... pokusam sa dostat ku Zaklinacovi, uvidim co z toho bude
Logged
I'm not totally useless. I can be used as a bad example

You never know hov strong you are until being strong is the only choice you have.
Pages: 1 2 [3]   Go Up
 

Page created in 0.148 seconds with 23 queries.