Verejná debata > Knihy

Červenák, Juraj: Bohatýr I - Ocelové žezlo

(1/3) > >>

Ramgad:
Viem, že je to chujáda, ale ja vždy keď čítam knihu, potrebujem poznať aj jej geografické prípadne historické pozadie :-[
No a práve teraz čítam Bohatiera, ale stále som nevedela zaradiť dej do dnešnej mapy. Som sa dnes nahnevala a dokreslila si ju. Koho to zaujíma, môže si pozrieť (ak sa v tom bude vyznať :D ). Koho nie a nevedel to, tak len pre info, odohráva sa to v dnešnom západnom Rusku, tesne na východ od Moskvy až po Volgu (Ityl). Moskva v tom čase (pol. 10. st.) ešte neexistovala (myslím). A kto to vedel, nech mi nekazí radosť, dnes (resp. včera) mi iba tento objav zlepšil náladu ;)

Nenwen:
sak kuknite ci to nemaju vo svete knihy ci co to je este na obchonej a tam plati ISIC zlava 10% tusim... a ak nie tak v Panta rei v aupraku plati urcite...

Ramgad:
Keď začali predávať Pevnosť, stihla som si kúpiť iba 2. číslo. Tak som šla do Brlohu, že šak určite tam budú mať. No a namiesto 79 Sk bola cena prelepená nálepkou s cca 100 Sk. Tak som sa Heni pýtala, že akože wtf? A ona, že si dovážajú sami z Prahy či čo, tak preto také drahé. A sa veľmi čudovala, že to majú u nás bežne v novinových stánkoch a za normálnu cenu 79 Sk. Takisto aj niektoré Herbertovky sú v Brlohu drahšie ako v iných kníhkupectvách :)

Eruantalon:
alebo 449? ... neverím, že "bežná cena" by bola o 50-100skk nizsia ako v kamennom brlohu

Melian:
ale tam v tej knizke stalo 495 alebo 459?  :'(

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version