Verejná debata > Filmy

Filmiky na pozretie - co sa vazne oplati

<< < (49/49)

Boromir:
Okrem mnohých iných dôvodov, chodím často do kina aj preto, lebo očakávam, že tie filmy sa v televízii ukážu až o pár rokov. Takže tým pádom som ja v niekoľkoročnom predstihu pred ostatnými ľuďmi ...  :D
PS1: A par mesiacov pred tými čo to riešia na DVD
PS2: A mam z toho lepší zážitok ako ti čo to riešia na kompe... : ( Ale zase občas, keď to nie je film, na ktorý sa oplatí ísť do kina tak to riešim aj ja... :D )
Hm, a mal by som sa nejak zbaviť tej občasnej potreby všetko vysvetlovať ...  ;)

Melian:
Boro preco by to nemalo kulturu? ved je to super ze to ide aj v telke... podla mna to bol jeden z velmi dobrych filmikov... taky usmevny.

Boromir:
Sakra, vsak toť nedavno som bol natom v kine, v klube. A uz to fici v TV... Toto nema kulturu ani uroven...  Inak je to dobry filmik, aj mne sa pacil.

Nenwen:
Cranky spominala potom jak na tom bola v kine ze je to fajn...

Melian:
Takze dnes som videla na CT2 uzasny film z obdobia konca WWII. Film je rusky a vola sa Kukucka. Vazne odporucam. Odohrava sa na uzemi Laponska a hlavnymi aktermi su Laponka, Fin toreho donutili Nemci bojovat za Hitlera a Rus. Ani jeden nerozumie tym ostatnym dvom. je to taka tragikomedia ale velmi dobra... vazne odporucam.  :galadriel:

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version