Forum Arda.sk

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

:drink: Najbližšie STretko v Bratislave bude, keď sa dohodneme. Ďalšie detaily nájdete v príslušnej téme. :aragorn: :legolas: :gimli: :gandalf: :frodo: :sam: :saruman: :galadriel: :glum:

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Go Down

Author Topic: Kostymy nielen od Cranky  (Read 51797 times)

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #140 on: December 23, 2012, 12:30:14 pm »

no a v neposlednom rade preto, ze sme si mozno chceli urobit nejake kostymy z filmu (nehovorim, ze by si niekto trufol na Galadriel, ale priklad), a keby sme to spravili ako oni, tak tie kostymy budu vyzerat ako z lacnej zaclonky a s krivym svom. A potom vysvetluj, ze tak je to aj vo filme...  :P
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #139 on: December 23, 2012, 12:28:16 pm »

Tomu sa hovori profesionalna deformacia ;)
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"

Anorwen

  • Grammarsturmbannführerin
  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 867
    • Anorwen
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #138 on: December 23, 2012, 12:22:44 pm »

lebo na to, ako sa roztlieskava, ake je to uzasne, superbombamegaspica kino, si mohli dat vacsi pozor. najma, ked z pana prstenov sme zvyknuti na vyssi standard.
Logged
kazdy blbneme svojim sposobom...........

poppy

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 517
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #137 on: December 23, 2012, 12:17:56 pm »

ja nechápem :) prečo vo všetkom musíte hľadať chyby? :)
Logged
I'm not totally useless. I can be used as a bad example

You never know hov strong you are until being strong is the only choice you have.

Anorwen

  • Grammarsturmbannführerin
  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 867
    • Anorwen
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #136 on: December 23, 2012, 07:28:30 am »

myslim ze to nei je sev ale prekryv chlopni plasta

moze byt, ale v tom pripade je to velmi debilny dizajn, ked to vyzera ako krivy sev  >:D

ako, nech si vravi kto chce co chce, urovni kostymov z pana prstenov to nesiaha ani po clenky. a vsimli ste si tie korunky? elrondovu aj galadrielinu? vyzeraju ako z umelej hmoty nastriekane zlatym sprejom. pri porovnani s korunkami z PP je to prepad o 10 urovni. no fuj. (a este ich maju na fotkach aj nakrivo)
Logged
kazdy blbneme svojim sposobom...........

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #135 on: December 22, 2012, 10:14:29 pm »

no ako obrazky vyzeraju pomerne zle, ale v kine som sa aj druhy krat pozerala znovu a znovu a co najpozornejsie, a vyzerala bozsky.
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #134 on: December 22, 2012, 08:17:48 pm »

myslim ze to nei je sev ale prekryv chlopni plasta
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #133 on: December 22, 2012, 07:37:47 pm »

Kde je krivý šev? :D
Logged

Anorwen

  • Grammarsturmbannführerin
  • Priatelia ST
  • *
  • Posts: 867
    • Anorwen
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #132 on: December 22, 2012, 07:32:21 pm »

A ešte k tým Galadrieliným šatám. Podľa mňa má na sebe stále tie isté, nech si hovorí kto chce čo chce :P

Elrondova rada začala v noci / nad ránom - mala na sebe také čiastočne tmavé šaty, ktorým som dala pracovný názov Moon Dress, ale tá tmavá časť je plášť http://www-images.theonering.org/torwp/wp-content/uploads/2012/12/galadriel.jpg
Na svitaní už mala na sebe čisto biele šaty http://www.thehobbit.com/images/downloads/Posters/poster-galadriel.jpg

Šaty majú rovnaký výstrih aj látka je rovnaká. Jediný rozdiel je, že keď si zvliekla plášť, presunula brošňu trochu vyššie, do toho výstrihu. A podľa mňa tie biele šaty majú odopínaciu vlečku a asi aj rukávy.

su to tie iste. ale, kristepane, vidite ten krivy sev na tom plasti? moje nervy, ved to je hanbaaaaaaa jak svet!
« Last Edit: December 22, 2012, 07:34:02 pm by Anorwen »
Logged
kazdy blbneme svojim sposobom...........

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #131 on: December 22, 2012, 07:09:43 pm »

Loth> áno, to som tvrdila ja, ale niekto iný tvrdil, že Elrondova rada sa odohrávala v iné časti dňa a Galadriel sa bola nakompletku prezliecť.

Cranky> šak logicky má plášť, keď je tma. Bez plášťa sa tam premáva, až keď sa už rozvidnelo. Vzhľadom na to, že bolo leto (podľa knihy), mohlo byť už teplo. A sponu si prehodila, lebo už ňou nemusela mať zapnutý plášť. To je podľa mňa také logické miesto, dať si ju vyššie, keď už neslúži ako praktická ozdoba, ale už len ako ozdoba. Pod prsiami na bielych šatách bez akéhokoľvek účelu by to vyzeralo divne.
« Last Edit: December 22, 2012, 07:18:02 pm by Ramgad »
Logged

Crankia

  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 3 399
  • Clen ST
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #130 on: December 22, 2012, 07:09:24 pm »

ramgad. ano, tomu rozumiem. ale serie ma 1. preco pocas zaciatku rady, nadraanom, uz nema sivy plast, sak musela byt kosa
2. preco a kedy si prehadzocvala sponu.. sak bola na porade, nie na modnej prehliadke
Logged

Bojkotovať Facebook je ako bojkotovať dennú tlač. Nepotrebujete ju k životu, ale potom sa nesťažujte na nedostatok informácií.

Lothmíril

  • Členovia ST
  • ***
  • Posts: 4 400
  • Keeper of the flame
    • SlavCon 2012
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #129 on: December 22, 2012, 06:54:59 pm »

uh, ale netvrdila si ty, ze menili farbu? ci kto to tvrdil...? ved sme hovorili ze to bol mozno plast
Logged
"If anything appears too easy: Question it.
If anything appears too hard: Challenge it."

Frederico Hewitt Cruz, 9th November 2007

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #128 on: December 22, 2012, 06:39:12 pm »

A ešte k tým Galadrieliným šatám. Podľa mňa má na sebe stále tie isté, nech si hovorí kto chce čo chce :P

Elrondova rada začala v noci / nad ránom - mala na sebe také čiastočne tmavé šaty, ktorým som dala pracovný názov Moon Dress, ale tá tmavá časť je plášť http://www-images.theonering.org/torwp/wp-content/uploads/2012/12/galadriel.jpg
Na svitaní už mala na sebe čisto biele šaty http://www.thehobbit.com/images/downloads/Posters/poster-galadriel.jpg

Šaty majú rovnaký výstrih aj látka je rovnaká. Jediný rozdiel je, že keď si zvliekla plášť, presunula brošňu trochu vyššie, do toho výstrihu. A podľa mňa tie biele šaty majú odopínaciu vlečku a asi aj rukávy.
Logged

Ramgad

  • Biela Rada
  • *****
  • Posts: 3 819
  • Najkrajšia elfská princezná Daguška
    • Ramgad.Tolkien.sk
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #127 on: December 22, 2012, 06:07:56 pm »

Ten horný obrázok je (podľa deviantartu) robený pre brata na premiéru Hobita, ale brat bol ďaleko, tak ho nemohla v tom odfotiť.

Spodný obrázok už nie je Hobitovský trpaslík, ale nejaký random pajzlík.
Logged

Shadow

  • Ujo
  • The Administrator
  • *****
  • Posts: 1 971
  • Inkvizítor
Re: Kostymy nielen od Cranky
« Reply #126 on: December 22, 2012, 06:00:03 pm »

Rozmyslam preco sa hlavne zenske chcu obliekat ako trpaslici :D
Logged
Bringing chaos to Your lives since 1983

Važte si piva, křesťané, až dojde, zlý čas nastane

"Věk nepřináší moudrost, Bene, ale dodává ti rozhled… a nejsmutnější, co můžeš z té výšky vidět, jsou – v dáli za tebou – pokušení, kterým jsi odolal. Já vidím ta svá… ale ani jedno z nich nedosahuje tak kolosálních rozměrů!"
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Go Up
 

Page created in 0.506 seconds with 22 queries.